Katalog obchodů s nábytkem


Interier Group

Interier Group

Židle, kancelářské židle, křesla, nábytek, pc stoly a skříně na míru, šatní skříně, spisové skříně a lavičky.

www.interiergroup.cz

Interier Group prodává:

Kancelářský nábytek
Židle


Zboží:

Židle, kancelářské židle, křesla

Kancelářské židle s moderní ergonomií, kancelářská křesla splňující vysoké nároky, jednací židle různých typů, jídelní židle z různých materiálů, zdravotní židle a pracovní židle pro správné sezení v kanceláři, křesla do čekáren, plastové židle pro různé použití, kovové židle, dřevěné židle z několika druhů dřeva, školní židle různých velikostí.

Židle k počítači určené pro 24 hodinové sezení, kancelářské židle k pohodlnému sezení, židle do čekáren pro pohodlí pacientů, židle do poslucháren a jiných školních prostor, židle do jídelny a jíné podobné zařízení. ikona-nabytek Nábytek, pc stoly a skříně na míru

Kancelářský nábytek pro moderní styl kanceláře nebo také školní nábytek. Výrobu nábytku provádíme na míru zákazníka. Zpracujeme Vám moderní nábytek se stylovým designem, dřěvěný nábytek, nábytek do kanceláře. V našich referencích naleznete ukázku na stylové řešení Vaší kanceláří, které zahrnuje, nábytek z masivu, stoly a židle, kancelářské stoly.

Provádíme také realizace nábytku pro sociální byty, hotelového nábytku , nábytku pro pečovatelské domy a domovy důchodců. ikona-skrine Šatní skříně, spisové skříně a lavičky

Šatní skříně pro školní a jiné potřeby (kovové , dřevěné, plastové). K šatním skříním se prodávají také lavice a lavičky. Dále nabízíme spisové skříně, kartotéky a věšáky.