ASKO nábytek

ASKO (ASCO) nábytek je nejrozšířenější prodejce nábytku v Česku. Prodává však nejen nábytek. ASCO je častým překlepem názvu prodejce nábytku – ASKO.


ASKO nábytek


ASKO nábytek je součástí německé obchodní skupiny Firmengruppe Bozkurt. Na českém trhu ASKO provozuje devět prodejen rozmístěných po celé ČR většinou poblíž nákupních center. V Praze má dvě prodejny (ASKO Praha Štěrboholy – poblíž nákupního centra Fashion Arena a ASKO Praha Stodůlky). ASKO Brno je zase poblíž nákupního centra Olympia. Další města, kde ASKO nábytek naleznete jsou Plzeň, Teplice, Zlín, Hradec Králové, Olomouc a Tábor.

Všechny prodejny ASKO nabízejí svým zákazníkům velmi široký sortiment nábytku, a to jak nábytek v nejmodernějším designu, tak klasického provedení. Společnost nabízí široký nábytkářský sortiment včetně nábytku kancelářského. Zároveň je zde nabízen bohatý výběr doplňkového zboží.


Zboží, které ASKO nabízí:

Nábytek do pracovny
Nábytek do ložnice
Obývací stěny
Nábytek do haly a předsíně
Nábytek do kuchyně
Dětský nábytek
Jídelní nábytek
Koupelnový nábytek
TV nábytek
Koberce
Matrace
Postele
Svítidla
Kuchyňské skříňky a spotřebiče
Potřeby na vaření a stolování
Péče o nábytek
Šatní skříně
Úložné boxy
Stoly


Zde je k nahlédnutí nový ASKO leták.Otevírací hodiny prodejen ASKO:

Po–Ne: 9:00–21:00 *u některých je otevírací doba pozměněnáASKO Brno – Olympia Centrum ASKO Praha – Europark
U Dálnice 777 Nákupní 389/3
664 42 Brno – Modřice 102 00 Praha 10 – Štěrboholy
Tel.: 547 426 911 Tel.: 222 810 111
   
ASKO Praha – Centrum Stodůlky ASKO Teplice – Olympia
Nárožní 1390/4 Srbická 464
158 00 Praha 13 – Stodůlky 415 01 Teplice – Srbice
Tel.: 242 422 111 Tel.: 414 122 211
   
ASKO Zlín – Zlín Retail Park ASKO Hradec Králové – Tesco
3. května 1205 Rašínova 1669
763 02 Zlín – Malenovice 500 02 Hradec Králové
Tel.: 575 759 111 Tel.: Tel.: 494 947 111
   
ASKO Olomouc – Centrum Haná ASKO Tábor – Hypernova
Kafkova 464/33 Soběslavská 3073
783 01 Olomouc 390 05 Tábor
Tel.: 588 500 211 Tel.: 383 831 011
   
ASKO Plzeň – Borská pole  
**U Letiště 2/1074 **  Více se dozvíte na webových stránkách asko.cz.200 komentářů k “ASKO nábytek”

 1. Hana Frantová říká k ASKO nábytek:
  18. 5. 2008

  Dobrý den,
  v měsící březnu letošního roku jsme si v Asku Zlín zakoupili
  jídelní soupravu 1+6 YS-021 ocel.konstruk­ce, MDF deska potažení
  židle černé, za 3 999,–- Kč. Bohužel židle praskla a také konstrukce židlí se začaly olupovat. Myslím, že výměnou bychom nic nevyřešili, protože by problém nastal znovu. Píšu Vám dotaz, zda bychom mohli vadné zboží vrátit a požadovat zpět peníze. Bohužel jsem mail přímo do Aska Zlín nenašla a tak věřím, že mně dáte na vědomí, jak mám dále postupovat.

  S pozdravem

  H.Frantová

 2. Petr Wenzel říká k ASKO nábytek:
  12. 6. 2008

  Dobrý den,
  jsem bohužel Vaším nespokojeným klientem. Objednal jsem si u Vás v Praze ložnici Bern začátkem měsíce dubna s termínem dodání 23. týden. Bohužel se tak nestalo a po dotazu u Vašeho klientského centra se tak nestane možná ani příští týden. Shodou okolností jsme rovněž cca za týden po objednávce ložnice objednali novou kuchyň u fmy Oresi a nový obývací pokoj u fmy Jena nábytek. Obojí je již na svých místech, smontované a funkční. Ztratil jsem tudíž důvěru v preciznost německých firem. Musel jsem v očekávání ložnice v termínu vyměnit z úročeného účtu v měně Eur na běžný účet v CZK za nevýhodný směnný kurz. Musel jsem zrušit řadu akcí vna příští i přespříští týden. Zkrátka vzato nesolidností německé obchodní skupiny Bozkurt mám samé finanční ztráty. Zajímá mě, zda uvedená firma mne nšjakým způsobem finančně odškodní a vykompenzuje moje finanční ztráty i důvěru v preciznost německých firem.Klientské číslo: 556758.
  Zdraví Petr Wenzel

 3. dopitova říká k ASKO nábytek:
  5. 7. 2008

  DOBRY DEN.MATE DNES OTEVRENO? POTREBUJI ODEBRAT ZAKOUPENE ZBORI.

 4. Petr Wenzel říká k ASKO nábytek:
  11. 8. 2008

  Dobrý den,
  opět jsem na této stránce, viz komentář z 12.06.2008. Blá­hově jsem se domníval, že po objednání ložnice Bern s termínem dodání za 8 týdnů t.j. ve 23. kalendářním týdnu budu uspokojen. Ještě ve své naivitě jsem psal komentář a to 12.6. t.r. s tím, že slavná fma pod vedením pánů ředitelů z Turecka mi vyjde vstříc. Nestalo se tak a mezitím plynuly týdny a týdny marného čekání a nesčetných marných urgencí ve Štěrboholích. Nyní je již 33 kalendářní týden a objednaná ložnice je v nedohlednu. Prosím vyřiďte obchodnímu řediteli p. Paplhámovi Milošovi, že pohár trpělivosti jaksi přetekl. Ze strany dodavatele je to klamání spotřebitele fixními termíny dodávky, porušení smlouvy a laxnost zákaznického centra k vyřešení problému, nedodržení slibu a hlavnš vázne komunikace a informovanost o stavu objednávky. Tyto body bohatě stačí na podání stížnosti u ČOI. Zatím očekávám přesný termín dodávky nábytku do ČR, vyšší finanční satisfakci a omluvu od pana jednatele Bozkurta Necdeta za to, že fma Asko klame zákazníky a za moji svatou trpělivost. Moje klientské číslo je: 556758.
  Zdraví Petr Wenzel

 5. Eva Hájková říká k ASKO nábytek:
  20. 8. 2008

  dobry den, koupila jsem si v Asku ve Štěrboholích koženou sed. soupravu za 84 OOO KČ. Po převzetí jsem zjistila rozdílnou tuhost sedáků – 1-sedák nejtvrdší, 2-sedák nejměkší a 3-sedák středně měkký.....
  Za tyto peníze-nekupte to ! Reklamovala jsem tuto vadu, technik, který přijel posoudit tuto vadu, konstatoval, že je rozdílná tuhost, přesto mi ASKO vadu neuznalo. proto jsem problém řešila v rámci mediace, kde p. Křehlík – vedoucí rekl. odd.přislíbil csobní návštěvu a posouzení vady. Na této návštěvě i pan Křehlík konstatoval rozdílnou tuhost sezení a nabídlvýměnu výplní zdarma.
  Namísto toho jsem dostala mail, kde mizamítly rekl. po 2. Super !!

 6. Jaroslav Srb říká k ASKO nábytek:
  19. 9. 2008

  Dne 27.3.2008 jsem objednal ložnici v prodejně ASKO Plzeň . 2 skříně, letiště a komodu. U skříní a letiště byl termín dodání do 4 týdnů, u komody 8 týdnů. Protože jsem nechtěl platit zvlášť za dopravu komody, vymínil jsem si, že celá ložnice bude dodána najednou, to znamená do 8 týdnů a toto bylo i uvedeno ve smlouvě. Po 4 týdnech mi oznámili, že ložnici mají na skladě. Před doplacením 90% kupní ceny jsem se dotázal, zda ložnice je včetně komody. Bylo mi odpovězeno, že ano, tudíž jsem doplatek 32.500 Kč uhradil. Po 3 týdnech mi ložnici přivezli a smontovali, bohužel však bez komody. Komodu prý omylem poslali do ASKA Praha. Byl jsem ujištěn, že bude dán převozní příkaz a vše se vyřeší během týdne.
  Po 3 týdnech marného čekání jsem osobně navštívil prodejnu ASKO PLZEŇ, kde jsem byl ujišťován, že do týdne bude komoda na skladě. Po dalších 2 týdnech marného čekání jsem opět volal do prodejny. Bylo mi sděleno, že komodu 24.7.2008 znovu objednají u výrobce a budu čekat dalších 4 – 6 týdnů.
  Dnes je 19.září 2008 – 8 týdnů po druhé objednávce a zboží ještě nebylo dodáno – 6 měsíců od data objednávky!!!!!!

 7. Romana Jiráčková říká k ASKO nábytek:
  30. 9. 2008

  Musím se přidat se špatnou zkušeností s Askem. Už bezmála čtvrt roku čekám na nábytek do kanceláře, přičemž dodací lhůta byla 4–6 týdnů. Ze zákaznickýho už se mi ani neozývají, dožaduju se dodání týden co týden a oni stále že nemáme, něco se dokonce ještě ani nezačalo vyrábět!!! A to se děsím, podle toho, co tady čtu, v jakém stavu to ještě dojde … Od Aska na hony daleko, je to fakt děs.

 8. Rochová Pavlína říká k ASKO nábytek:
  5. 10. 2008

  Dobrý den,dnes jsem navštívila prodejnu Asko v TÁBOŘE s dvojčatama(11m) a chtěla zakoupit nábytek do nového bytu.Jelikož děti nechodí,dala jsem syna s autosedačkou­(spal) do vozíku a dceru posadila na sedák a jeli.Z počátku vše dobré až na nás jedna prodavačka začala nevybíravě na prodejně křičet co tam děláme s vozíkem,po té přišla vedoucí a to samé se opakovalo.Že do obchodu vozíky nesmí,že tam můžu s kočárkem.Když jsem jí řekla že mám kočáre na dvojčata,kde sedí vedle sebe a v některé části obchodu neprojedu,tak mi odpověděla že ani s tím tam nesmím,abych něco nerozbyla a opětovným dost drsným způsobem nás vykázala z prodejny.
  Tímto děkuji za vstřícný a ochotný přístup prodavačky i p.vedoucí a hned zítra navštívím jiný obchod,kde jim nebudem vadit.
  Dalo by se to nazvat DISKRIMINACE!!!!!!
  S pozdravem VELMI NE(spokojená)zá­kaznice Pavlína

  P.S.Jeli jsme jen po tom širokém pruhu,mezi nábytek jsme nezajížděli.

 9. Pavlína Sluková říká k ASKO nábytek:
  6. 10. 2008

  Dobrý den,ráda se s Vámi také podělím o své zkušenosti s tímto podnikem. 5.8.2008 jsme objednali v Asku ve Stodůlkách skříň, termín dodání 36 týden, po několika urgencích a telefonátech nic,1× se nám po naší urgenci ozvali, ale pořád nic.Osobně jsme navštívili zákaznický servis, slovo zákaznický si každý vysvětlujeme po svém, pro pracovníka Aska je zákazník na posledním místě, arogantní přístup, slovo promiňte, omlouváme se tu neznají, jen nám sdělili, že nejsou call centrum, aby neustále volali.Od smlouvy jsme proto odstoupili, s touto firmou již nechceme mít nic společného. Bývalá zákaznice Pavlína

 10. Jana Šikelová říká k ASKO nábytek:
  26. 10. 2008

  Tak jsme si u Aska chtěli koupit nábytek, ale po přečtení vašich odkazů, jsme to razantně zamítly.. moc děkujeme za tuto stránku, která nám pomohla od takových problémů co potkaly vás.

 11. Eva Opolická říká k ASKO nábytek:
  7. 11. 2008

  Dobrý den.
  Kupovali jsme si v Asku postel se dvěmi rošty, které byli v akci. Nejprve nám prodávající na prodejně sdělil, že postel už není na skladě a tudíž je na objednávku, když jsme se rozhodli pro objednání, další prodávající na prodejně nám sdělila, že je poslední kus na skladě. Zaplatili jsme tudíž celou částku a pro nábytek si v týdnu jeli. Po třičtvrtě hodiny čekání nám ve skladu oznámili, že postel na skladě není. Jak je to možné?? Bylo nám řečeno skladníky, že postel bude do 14 dnů a dopraví nám to zdarma. Do 14 dnů volali ze skladu, že postel už přišla a dovezou nám jí v nejbližším termínu. Po rozhodnutí, aby jsme postel měli co nejdříve jsme se vydali do Aska opět na naše vlastní náklady a po dalším hodinovém čekání ve skladu nám OPĚT bylo oznámeno, že postel není na skladě. Jak je tohle možné, když nám volali, že je nábytek na skladě???? Tento nábytek byl první, ale zároveň poslední, co jsme kdy z Aska kupovali. A mimoto, co se týče dopravy z Aska, místo toho, aby se obchod řídil podle zákazníka, my jako zákazníci jsme si museli vzít dovolenou, aby nám nábytek byl vůbec dopraven, protože nám nebyli ani schopný říct, kdy přijedou… Jsme velice nespokojení s přístupem a organizací ve skladu, kde mají pěkný bordel…

 12. Eva Krbečková říká k ASKO nábytek:
  9. 11. 2008

  Koupila jsem si v Asku Stodůlky kuchyň. Ve skladu mi vydali jinou skříňku. V reklamačnm oddělení byla paní vedoucí velice vstřícná a mou reklamaci vyřídila okamžitě.

 13. Luštinová říká k ASKO nábytek:
  10. 11. 2008

  Znovu žádám o splnění kupní smlouvy č. zákazníka 733601.
  Dne 15.8.2008 jsem složila zálohu 10.000 Kč. Dle klamavé ústní domluvy byla doba dodání kožené sedací soupravy 6 týdnů. Do kupní smlouvy jste mi ale napsali 8–10 týdnů. Zřejmě jste si byli vědomi jak se vším naložíte. Mě se nesmí týkat 20 % sleva, ale vy klidně nedodržujete obchodní podmínky!!. Žádám o okamžité vyřízení mojí objednávky.Můžete mi přece prodat zatím vzorek, když předem víte, že doba dodání je…a neklamat ostatní zákazníky. Až se Vám doby dodání zkrátí, můžete si vystavit tu mojí.Doba dodání u mé soupravy bude v pátek 3 měsíce, místo 6 neděl. Také by se Vám to jistě nelíbilo. Zatím jsem napsala dopis Vašemu jednateli, ale protože podle jména nevím, jestli umí česky, hledám překladatele. Také nevím, zda se zdržuje stále v Praze.Žádám o odpověď, kdy splníte svoji zákonem danou povinnost.

 14. Luštinová říká k ASKO nábytek:
  10. 11. 2008

  Nabídl se mi překladatel a říká, že mám napsat jednateli.
  Možná zboží nejspíš prodáváte mimo pořadník.

  Prosím o odpověď.

 15. J.Lustinova říká k ASKO nábytek:
  12. 11. 2008

  Žádám o odpověď, kdy splníte podmínky kupní smlouvy č. 733601 ze dne 15.8.2008 HK.
  Děkuji a čekám na odpověď!!!!
  Snad máte slušnost v popisu práce a odpovíte na moji opakovanou žádost.

 16. Z.Krejčí říká k ASKO nábytek:
  14. 11. 2008

  Tak koukám, že nejsem zdaleka jediný, kdo má s touto firmou špatné zkušenosti. Nedávno jsem si v Asku vybral zdravotní matraci na dvoulůžko, načež mi bylo řečeno, že matrace jsou na objednávku s termínem dodání do 14 dnů. Hned jsem se také vyptával na možnost dopravení matrace ke mně domů. Dost mě zarazilo už to, že rozvoz je možný pouze v dopoledních hodinách. S cenou 200 Kč za odvoz jsem byl spokojený, protože mě by to vyšlo na stejné peníze, ale měl bych s tím mnohem více starostí. Poprvé se mi ozvali přesně po 19 dnech s tím, že matraci mají již na skladě a že si pro ni můžu přijet. Když jsem jim oznámil, že mám s nimi domluvený odvoz, slečna na telefonu přikývla a sdělila mi, že se není možné domluvit na konkrétní čas, ale že prostě musím sedět celé dopoledne doma a vyčkat až přijedou. To je snad zlý sen, ne? Další šok nastal ve chvíli, kdy mě slečna naprosto s klidem říká: „Vám tady někdo sdělil cenu 200Kč, že? No, ale ono je to 530Kč.“. V té chvíli jsem měl chuť poslat slečnu do jistých zadních partií jejího těla a od kupní smlouvy odstoupit. Dopravu jsem si nakonec zařídil raději sám. Vzhledem k tomu, že to nebyla první špatná zkušenost s touto firmou a po přečtení osatních příspěvku jsem si zcela jist, že už do jejich prodejny nikdy nevkročím.

 17. Jarmila Brouková říká k ASKO nábytek:
  20. 11. 2008

  ASKO NÁBYTEK se řadí k jedním z nejhorších prodejců nábytku které znám.Nejen, že od Vás nejdříve vyinkasují peníze za zboží,které vlastně ještě ani nemáte a když už vám něco přivezou, tak za dlouho, protože nedodržují termín dodání zboží a v nejlepším případě dostanete úplně něco jiného a to je pak překvápko, že jste zapaltili a vlastně se vybraného zboží ani pomalu nedočkáte!!!!!!O re­klamaci o té se raději nebudu podrobně rozepisovat.Re­klamaci vám v případě závad většinou neuznají i přesto, že jste vlastně zboží neměli možnost vidět – pouze vystavený vzorek na prodejně.Tak to vážně nemá chybu a vlastně kupujete zajíce v pytli.Nakonec se můžeme se jen „radovat“ jaký zajímavý kup jsme vlastně udělali.

 18. Marie říká k ASKO nábytek:
  3. 12. 2008

  Bohužel se i já řadím k nespokojeným zákazníkům firmy ASKO. Před 7 týdny jsem si objednala sedací soupravu ATHENA s termínem dodání 4–6 týdnů. Když jsem zjišťovala, kdy mi ji dodají, že lhůta uvedená v kupní smlouvě již uplynula, nedokázal mi nikdo říct, zda je vůbec vyrobená a dokonce ani neví kdo je jejich dodavatel. V centrále v Praze mi dali telefonní číslo na mototechnu, jen aby se mně zbavili! Mám prý možnost požadovat slevu ve výši 1% kupní ceny, ale v současné době je na tuto sedací soupravu akce ve výši 28%. Tak by mně tedy zajímalo za jak dlouho získají zákazníci zboží ve slevě, když za plnou cenu nejsou schopni sedačku dodat. Když jsem si přečetla komentáře, tak začínám pochybovat, že se zboží někdy dočkám. Jedno vím ale jistě – v ASKU už nic nekoupím!

 19. Iveta Kasperová říká k ASKO nábytek:
  4. 12. 2008

  Mám problém s koženou sedací soupravou.Za prvé dodací lhůta se prodloužila o tři měsíce, ale dočkali jsme se. Nyní jsem zjistila, že na gauči se mi v rohu začala loupat barva. Prosím o sdělení zda máte někdo podobný problém a zda má význam tuto vadu reklamovat. Po přečtení článků začínám pochybovat.

 20. Gabriela Štěpánková říká k ASKO nábytek:
  5. 12. 2008

  JIŽ PO DRUHÉ NAŠE SPOLEČNOST MĚLA ZÁJEM NAKUPOVAT VE VAŠEM OBCHODĚ – VYBAVENÍ RESTAURACE, PENZIONU APOD. JELIKOŽ VAŠI ZAMĚSTNANCI JSOU NEOCHOTNÍ A HLOUPÍ S VELMI VÝRAZNOU NECHUTÍ PRACOVAT A VYJÍT VSTŘÍCT ZÁKAZNÍKOVI, VŘELE VŠEM DOPORUČUJEME NENAKUPOVAT V ASKU A OBRÁTIT SE NA JINÝ OBCHOD S NÁBYTKEM. AŤ VOLÁTE KAMKOLIV V ASKU JE TO KATASTROVA A ČLOVĚK SE AKORÁT ROZČÍLÍ NAD LIDSKOU BLBOSTÍ A LENOSTÍ.

 21. Alena Marešová říká k ASKO nábytek:
  6. 12. 2008

  Taky máme problém s dodáním zboží z Aska,už tam nic od nich nechci,je to opravdu jako za trest… zaplatit to chtějí,ale zboží zřejmě už neuvidíme. Objednali jsme si předsíňovou stěnu, zaplatili jsme zálohu a termín dodání 4–6 týdnů… už jsou to 3 měsíce a stále nic. Když volám na prodejnu, raději ten telefon ani nikdo nezvedne. s tak nekvalitními službami jsem se ještě nesetkala!!! Kdyby to šlo, společnost bych zrušila, protože dělá ze zákazníků jenom blbce!!

 22. Losonsky říká k ASKO nábytek:
  8. 12. 2008

  Važení prispievatelia,
  vďaka za ušetrenie času a nervov. Podobné stránky by mali byť na všetky obchodné reťazce, aby sa tí takzvaní „profesionálni obchodníci“ naučili ctiť si heslo „Náš zákazník´, náš pán“. Zatiaľ však v mnohých obchodoch platí skor „Náš zákazník, náš sluha či skor dojná krava“ (uo na českej klávesnici nie je). Myslím, by sa nutne zišiel inštitut zákazníckého auditu, tak ako chodia odberateľské firmy do výrob dodávateľa aby si skontrolovali dodržiavanie kvality výroby. Súčasná Česká obchodná inšpekcia, podobne ako slovenská, je fakticky neschopná takéto chovanie obchodníkov operatívne postihnúť.

  Vďaka za pomoc pri výbere. Takže do ASKO netreba chodiť.
  Zdravím Ľubo

 23. Jan Papřok říká k ASKO nábytek:
  30. 12. 2008

  Já mám s Askem Olomouc velmi dobré zkušenosti. Začátkem prosince jsme si vybrali ve slevách koženou sedací soupravu, složili zálohu s tím, že do 6 týdnů se ozvou. Na Vánoce jsme měli sedačku doma, italská 3+2+1 kožená slonová kost za 32 000 a hlavně úžasně pohodlná. Známí hádají cenu 2× větší. Taky jsme si vybrali obrázky na zeď a vázu, taktéž za příjemnou cenu. Vyplatí se na zboží pár týdnů počkat, my můžeme jen chválit.

 24. Martina Strommerová říká k ASKO nábytek:
  5. 1. 2009

  Dobrý den,já mám s ASKEM Tábor dobré zkušenosti, koupili jsme si koženou sedací soupravu a dvě komody s poličkou na zeď,vše jsme obdrželi v daném termínu.Bohužel, sedací soupravu jsme museli reklamovat,vše proběhlo HLADCE a RYCHLE,i když jsme reklamovali jen jednu část sedací soupravy,byla nám z důvodu zajištění stejného odstínu dopravena CELÁ NOVA SEDACI´SOUPRA­VA.Nyní se závada objevila znovu,věc je v reklamaci,která probíhá OPÉT RYCHLE,reklamační technik nás navštívil do pár dní od nahlášení reklamace, jednání proběhlo bez nejmenšího problému.Na prodejnu ASKO Tábor nemám sebemenší výhradu, možná na tyto stránky píší jen ti zklamaní zákazníci.

 25. Josef Zajíc říká k ASKO nábytek:
  15. 1. 2009

  Lituji, že jsem se na tuhle „diskusi“ proklepal až teď, po zaplacení a samozřejmě nedodání zboží na zakázku 579928 ve Štěrboholech. Nejen nedodání v JIMI stanoveném dni, ale ani slůvko omluvy, jen lakonické konstatování, a to po nekonečném uhánění odpovědí na mé maily, končící zřejmě u nich v koši, že mnou zaplacené zboží „se ve skladu nenašlo“ a bude dodáno až „se najde“.
  Stručně řečeno, ASKO je jeden velký bordel!!!!!!!!!
  Pro vrácení peněz se dnes musím znovu trmácet do horoucích pekel (Štěrbohol). Ztrátu spousty času budu vyžadovat právní cestou, pro vás ostatní podvedené – Obchodní zákoník na TOHLE pamatuje.
  Českou obchodní inspekci upozorňuji zvláštním doporučeným dopisem.
  Josef Zajíc, Praha 3

 26. sedmikraska říká k ASKO nábytek:
  27. 1. 2009

  Po Vašich příspěvcích jsem velice vyděšená! Před 2 dny jsem si tam objednávala dvojpostel za 20 000 s termínem dodání 3 týdny,tak jsem sama zvědavá jak to dopadne… Původně jsem tam chtěla přikoupit ještě matraci, ale myslím, že dám na Vás a koupím ji jinde… Máte někdo bližší zkušenost s askem v olomouci?

 27. michal říká k ASKO nábytek:
  28. 1. 2009

  No tak ASKO hodnotím jako PODVODNÍKY!!!A to jsem hodně mírnej a víc něž hodně nasranej!Koupili jsme koženou sedačku 3 2 1 ,to že dodací doba byla 8 týdnu to jsme přežili.......atd. ale ted po pul roce přišlo na reklamaci-v mistě kde jsou sešity opěráky zad k sobě se začala kuže prořezavat o nit asi 5cm. A ted to je teprve pořádnej výsměch,přijel k nám domu pán sepsat protokol o reklamaci a zrovna napsal posudek na poškození a zdělil nám že dělá pro asko na soukromo a taky že ASKO nám nic nevrati a nic nevyreklamují.no a na závěr napsal že je v místě poškození méně kvalitní materiál.A pozor po dvou dnech jsme měli doporučenej dopis z ASKA, a odpověd zní-Jsme nuceni vám oznámit,že vaše reklamace na prasklou kuži a švy byla zamítnuta.Nejedná seo vadu kuže,nybrž o poškození vznikle nevhodným užíváním a nevhodnou manipulací. TAK CO NA TO ŘÍKÁTE?ASKO BRNO OLYMPIE. V ponděli tam jdu bude tam velká ostuda ale já to tam vyřeším po svým.A pak dám vedět jak jsem dopadl a jak dopadli oni.

 28. Gaďourek Pavel říká k ASKO nábytek:
  29. 1. 2009

  Dobrý den. Celé dopoledne se snažím dovolat na vaše tel. č.547426911, ale marně. Děláte si ze zakazníku srandu? Číslo bylo uvedené na účtence.

 29. Jan Fait říká k ASKO nábytek:
  30. 1. 2009

  Dobrý den.Se společností Asko mám velice špatné zkušenosti.Zakoupil jsem v Asku zabalenou postel,obal nepoškozen,ale když jsem ji doma vybalil,byla odřená.
  Při reklamaci mi zdělili,že jsem si měl nechat postel vybalit a zkontrolavat při přebírání,což mi nebylo umožněno a za škodu že neodpovídají.Chtěl bych všechny varovat před touto společností.Podle mého názoru není dobré v Asku cokoliv kupovat.

 30. Petr Novák říká k ASKO nábytek:
  31. 1. 2009

  ASKO NÁBYTEK – UŽ NIKDY !!!!PRAHA
  Mám objednanou sedačku od 11.11.2008 dodací lhůta měla být 6týdnů,dnes je 31.1.2009 a slále doma sedím v houpacím křesle.
  Když mi z ASKA volali 23.1. že si mám sedačku vyzvednout,půjčil jsem si dodávku a vyrazil do skladu,po hodině čekání přinesli sedačku z opačným rohem a to mi ještě řekli že taburek maji nekde jinde,bylo mi slíbeno že mi sedačku dovezou zdarma do 5ti dnů a druhý den že zavolají kdy mi ji dovezou.Samozřejmě že nikdo nevolal,ale po 2 dnech mi volali že si pro ní mám přijet do Mladé Boleslavi,objednáno v Praze a slíbena doprava zdarma … tak jsem jim řekl že mi ji mají odvést oni a zase jsem jen slyšel že mi zavolají.
  Tak jsem cekal týden a nic tak volám na čísla a nikdo to nikde nezvedá až po 3hodinách mi to zvedl nejakej slovák a zas to samý ČEKEJ  – ČEKEJ  – ČEKEJ …ozveme se a NIC.
  Už mě to nebaví pojedu tam asi někomu nakopat prdel.

  DO ASKA PROSÍM NECHODTĚ JSOU TO LHÁŘI A NEJHORŠÍ FIRMA U KTERÉ JSEM SI NĚCO KOUPIL (zaplatil ale zboží pořád nemám).

 31. iva chejnová říká k ASKO nábytek:
  2. 2. 2009

  Dobrý večer.Potřebovala bych emailovou adresu na reklamační oddělení.Děku­ji I.Ch.

 32. Miriam říká k ASKO nábytek:
  2. 2. 2009

  dobry den,
  minuly rok v kvetnu jsme si koupili krasnou sedacku z aska…bohuzel, ani ne po roce je sedacka totalne prosezena, kdyz si na ni clovek sedne, uplne se zabori do sedacky…urcite ji budeme reklamovat, ale z toho, co tady ctu, mam z reklamace v asku opravdu hruzu a asi to dopadne tak, ze si zavolame soudniho znalce…ma tady nekdo podobnou zkusenost jako my? jen chci podotknout, ze sedacka je vyrobena z potahu Lucca (100% polyester) a pouzivame ji pouze dva dospeli + male mimino :-) … jedina vyhoda teto sedacky je jeji velmi dobra udrzba, vse jde snadno umyt.

 33. Milada říká k ASKO nábytek:
  8. 2. 2009

  dobrý den,mám doma bohužel sedací soupravu Lucca zakoupenou ve slavném Asku Tábor. Když pominu,že místo 6až 8 týdnů jejich dodací lhůty nám byla dovezena po 6 měsících s jinými polštáři-to bych ještě přežila ale máme už 3tí reklamaci.Poprvé se nám propadl celý rošt-nebyl dodělán po druhé praskla lamela no a dnes praskla další lamela na jiném místě.Sedačka stála pouhých 31000 potah je vytahán jak drška.Manžel od samého začátku sedí na zemi prý aby nám sedačka dlouho vydržela.Pan technik nám doporučil,že do budoucna si máme sehnad dobrého čalouníka v místě byliště,protože nám končí letos v dubnu záruka.Takže lituji všechny zákazníky ASKA. Zítra tam jedu osobně volat už nebudu nemá to smysl a lituji dne kdy jsem překročila práh jejich dveří.

 34. Jaroslav Urban říká k ASKO nábytek:
  16. 2. 2009

  Dobrý den,
  26.11.2008 jsme si objednali předsíňovou stěnu.Na zákaznické centrum se nelze dovolat,abychom se dozvěděli v čem je problém,proč po 11 týdnech stále objednané zboží nemáme doma.Jedná se o Asko Mladá Boleslav.

 35. Raková Zdeňka říká k ASKO nábytek:
  23. 2. 2009

  Asko si dělá z lidí blázny. Dne 22.11.2008 jsem s objednala v Asku Teplice sedací soupravu za skutečný „pakatel“- 34 000-Kč.Dne 23.12.2009 mi bylo sděleno, že již přišla. Objednala jsem dopravu na den 29.12.2009 a svou straou sedačku prodala. Ale jaké bylo mé překvapení,když mi dne 29.12.2009 ráno telefonavala slečna z aska, že sedací souprava sice přišla, ale s druhým rohem. o nevěděla při přebírání zboží? A proč se to dozvěděla až dne 29.12.2009. Mám za to, že sedací souprava přišla,ale byla prodána někomu jinému. Tudíž za jednu sedačku mělo Asko dvakrát zaplaceno. Mou plno platbu/ již v prosinci/ a navíc od zákazníka, který pravděpodobně koupil mnou objednanou sedací soupravu. To je skvělej kšeft. na zákaznické centrum jsem opakovaně telefonavala. Stále ale slyšm odpověď:" Není,nevyrobili, nemůžeme nic dělat". A pomalu s výsměchem mi sdělují,že až zboží přijde,dají mi vědět. Ale peníze od zákazníků brát mohou.A pokud možno hned. Copak dělá ČOI? Vždyť musí o těchto podvodech vědět. Mám hrozný vztek, protože od prosince sedím v obýváku na zemi a čekám. Věřte, že se asku v budoucnu zdaleka vyhnu.

 36. Jana Tvrzníková říká k ASKO nábytek:
  26. 2. 2009

  I my patříme mezi ty „šťastné“, kteří nakupují v ASKU. Dne 19.11.2008 jsme si přivezli dvoulůžko JLH 5, umělá kůže. Syn, neboť to je moderní typ lůžka, byl nadšen. Ale bohužel jen do té doby, než jsme nastěhovali postel do jeho nového pokoje. Na čele tohoto dvojlůžka se ukázalo nespočet plesnivých flíčků. Obal byl neporušen, nepoškozen, takže to vypadá, že nějaký vtipálek už takto poškozenou postel zabalil. Po přečtení zkušeností takřka všech zákazníků mám obavu, jestli má vůbec smysl tuto reklamaci uplatňovat. Pokoušíme se denně marně do ASKA Mladá Boleslav dovolat.

 37. Milada říká k ASKO nábytek:
  26. 2. 2009

  Asko je jeden velký bordel je to děs a nikdo s tím nic neudělá oni se pěkně sychrují a tváří se ,že je vše v nejlepším pořádku.Přitom prodávají brak a ještě kdoví odkud je to nekvalitní ,drahé prostě hnus.

 38. Valérie říká k ASKO nábytek:
  7. 3. 2009

  ASKO je snad ten nejhorší obchod s nábytkem!!! Minulý rok jsme si tam kupovali koženou sedací soupravu za 25 000 Kč. Když jsme vše zaplatili, odkázali nás na ten jejich „super“ sklad, kde jsme čekali asi hodinu a půl, a to jsme měli číslo, které bylo už dávno na řadě, ale bylo nám řečeno, že vydávají nejdříve ty malé věci a pak ty velké.. Takže člověk by tam mohl stát asi věčnost. No, ale to nebylo vše, po hodinovém čekání, tam přijel další jejich oklamaný zákazník, kterému bylo telefonicky řečeno, že jeho objednaný nábytek do obývacího pokoje je již na skladě. Když tedy pán dorazil a chtěl po skladnících již zaplacený nábytek, tak nejen, že tam čekal asi dvě hodiny, po jejichž uplynutí mu bylo řečeno, že mají jen půlku z jeho objednaného nábytku, že jim prostě zbytek chybí! No tak pán se naštval, poslal je tam všechny do prde… A šel na pokladnu, aby mu vrátili peníze. Tak nevím,jak to dopadlo. No a teď jsem píši proto, že naše sedací souprava je na reklamaci,začala se nám odírat-ošoupávat barva, a odtrhl se nám nějak uvnitř opěrací polštář. Po přečtení vašich komentářů, se dost obávám, že to bude asi zbytečné, ji dávat reklamovat. No HRŮZA!!! V životě už do ASKA nevkročím!!!!

 39. Jiřin říká k ASKO nábytek:
  10. 3. 2009

  Asko je pěknej bordel. Tak jsem si objednal komodu, samozřejmě nějaký datum dodání jim nic neříká,ale nic nějak jsem to přežil.Teď jsem tam kupoval knihovnu. doma si pěkně skládám a skládám a najednou zjišťuj, že mi chybí jedna polička. Nenapadlo by mě, že musim asi ve skladu zkontrolovat zboží do posledního šroubku.
  Zlatá IKEA

 40. Petra říká k ASKO nábytek:
  30. 3. 2009

  Dobrý den,
  my jsme si v ASKO v Mladé Boleslavi koupili postel ,rošty a matrace.Jen co si na postel sednu vrže,ani si nemusíte lehnout,zkoušeli jsme ji reklamovat.Po návštěvě technika nám byla reklamace zamítnuta,s tím že si máme rošty vypodložit třeba ručníkem.Prý jsme si měli koupit dražší postel!V této prodejně už nic nekoupíme.

 41. Jan Krause říká k ASKO nábytek:
  31. 3. 2009

  Rozbila se nám koupelnová skříňka se zrcadlem a tak jsme se vydali do všech prodejen nábytku hledat náhradu. Bezkonkurečně nejvhodnější model jsme našli v Asko Stodůlky, Líbil se nám tak, že jsme překousli o tisícovku vyšší cenu než u obdobného zboží v jiných obchodech. Když nám prodavačka sdělila dodací dobu 4 týdny, otázal jsem se, zda se jedná o zakázkovou výrobu v Asii s dopravou po moři. Odpověděla mi, že zboží vyrábí podnik v Plzni. Byl jsem rád, že podpoříme tuzemského výrobce, takže jsme dodací dobu skousli a zaplatili zálohu. Milé překvapení bylo, když nám po týdnu volali, že si zboží po zaplacení doplatku můžeme vyzvednout ve skladu vzdáleném asi 800 m od prodejny. Tak jsme učinili, ve sklad vyzvedli papundeklovou škatuli se skřínkou a slavně ji dovezli domů. Po rozbalení jsem s údivem zjistili, že v krabici nebyly žádné polystyrénové vložky, které by skřínku se zrcadlem fixovaly a zrcadlo bylo křápnuté . ¨Zážitkem byla osobní reklamace následující den v prodejně. Reklamační technik, absolvent zvláštní školy s chováním řeznického psa, na nás řval, že ve skladu je dva metry velký nápis, že zákazník si má škatuli s nábytkem otevřít a překontrolovat.a že jsem si to rozflákali sami. Na naši argumentaci, že na škatuli nad místem, kde bylo prasklé zrcadlo, jsou patrné šlápoty bot, nás poslal do háje. U vedoucí prodejny, která se chovala podstatně slušněji než předchozí osoba , jsme samozřejmě také nepochodili,
  /poradila nám, ať se obrátíme mailem na ústředí firmy. Kdo jste se podívali na webové stránky této ctihodné společnosti, víte, že žádný mail na reklamační oddělení v kontaktech se nevyskytuje. Co říci na závěr? Dobře mi tak , volovi, za to, že jsem se před nákupem v obchodu Asko nepodíval na podnikový rejstřík a na toto forum. Až pojedu do Berlína, stavím se tam za šéfem, dluží mi 140 €.

 42. Miroslav říká k ASKO nábytek:
  18. 4. 2009

  Dobrý den mé zakaznické č.690543 mám objednanou sedačku…čekám už osmý týden…a kdyz jsem volal na vaši tel.linku tak mi slečna na mou asi jiz odrbanou otázku odpověděla ze mám počkat dalších 2 až 3 týdny…to si snad děláte srandu…my naivní zakazníci vás živíme tak se nad tím zamyslete.....jsem připraven na uterý tj.21.4 2009 to uplyne doba určená na dodání sedacky a okamžitě jedu do Aska stodulky zrušit kupní smlouvu…velice mě mrzí že taková firma může ještě v dnešní době existovat....­.Děkuji s pozdravem Boháček

 43. Valérie říká k ASKO nábytek:
  21. 4. 2009

  Jak jsem sem již nedávno psala o reklamaci. Tak už to máme samozřejmě vyřízené. V sobotu přijel jakýsi (docela příjemný) technik posoudit naši koženou sedačku, řekl nám, že by nám ji měli vyreklamovat, že je to jejich chyba, prostě výrobní vada. No tak mi jak naivní blbci jsme si mysleli, že nám to tedy vyreklamují, když ten technik o tom byl tak přesvědčený. Jenže jak už si jistě myslíte, nám to neuznali. Dnes nám přišel dopis, tj. v úterý s tím, že naši reklamaci zamítají. Takže jako celkem legrace, no. To co by měli vyřídit ihned, to jim trvá bůhví jak dlouho a odpověď na reklamaci jim trvá dva pracovní dny, to je tedy opravdu zajímavé!!!!!!!!!!­!!! ASKO je ten nejhorší obchod s nábytkem, nikomu nedoporučuji tam nakupovat!!!!! Ale jentak to nenechám, chystám se tam, prostě to chci vysvětlit!! Oni nám do toho dopisu nenapsali, ani žádné vysvětlení, jako proč to zamítají a nic. Jako jsem vážně vytočená, i když mi to stejně asi moc nepomůže, no ale tak co se dá dělat..Ale tu práci si dám, abych je tam seřvala!! No prostě hrozné jednání, hrozný nábytek- nekvalitní, VŠE JE TAM HROZNÉ!!! DO ASKA UŽ NIKDY!!!!

 44. M. Rakoušová říká k ASKO nábytek:
  23. 4. 2009

  No maucta, mám v Asko Boleslav objednaný konferenční stolek, obsluhovala mě velmi příjemná slečna a tak teď jen doufám, že taky nebudu na zboží čekat – půl roku? :-(

 45. M. Rakoušová říká k ASKO nábytek:
  29. 4. 2009

  Drazí spolupřispěvovatelé do diskuse, musím s velkou radostí napsat, že mi právě volali z Asko M. B., že tam mám ten objednaný konferenční stolek, takže ne všude panuje bodrýlek a toto je zřejmý důkaz. Asku M.B. děkuji za splnění závazku a ostatním přeji, aby i oni mohli psát, že jsou s jejich službami taktéž spokojeni. :-D.

 46. Svatava Gajdoštíková říká k ASKO nábytek:
  8. 5. 2009

  Dobrý den , rozhodla jsem se koupit novou sedačku , ale bohužel v ASkO ve Zlíně.Vím , že spousta známých měla velké problémy s dodáním , kvalitou i reklamací.Bohužel jsem viděla právě tu krásnou koženou sedačku , kterou chci ,zrovna v ASKU. Poprvé nám ji přivezli během 14 dní , ale nikomu nepřeju takový zážitek.Kůže byla pořezaná , sedačka celá křivá, potrhaná / možná , že to jen někde trošku upadlo , ale za ty prachy to zákazník přece unese,ne? / . Takže reklamace / poměrně brzy – během 10 dnů /.Přivezli tedy novou , ale bohužel opět v neuvěřitelném stavu/ takže jen další reklamace – neuvěřitelné / .Několik let jsem žila ve Švýcarsku , ale můžu Vám říct , že tohle by si tam nikdo nedovolil , firma by okamžitě krachla .Divím se českým lidem / bohužel teď i sobě / , že vůbec tyhle obchody s nekvalitním nábytkem podporují.Pan vedoucí mi nabídl 25% slevy /ovšem na co sleva? / , když sedačka je zmetek ? Takže jsme to ukončili vrácení částky za zboží a obchodu jako je ASKO ZLÍN bych zakázala vůbec prodej takového zboží! To , že vystavují luxusní sedací soupravy a pak dodávají luxusní zmetky hovoří za vše.

 47. Petr Hauptmann říká k ASKO nábytek:
  11. 5. 2009

  Dobrý den, objednal jsem si v polovině února nábytek do obývacího pokoje(zakázka 690064). Termín dodání byl stanoven na 11–13 týden. Teď je 20.týden a nábytek stále nemám. Několikrát jsem volal na prodejnu ve Stodůlkách, kde mi slíbili, že zjistí stav mé zakázky a zavolají zpět, což se nestalo. Přitom ve smlouvě je uvedeno, že v případě prodlení s dodáním zboží je prodávající povinen kupujícího vyrozumět o náhradní dodací lhůtě, což se neděje. Se službami a přístupem firmy ASKO jsem nespokojen a upřímně řečeno nevím, zda se někdy nábytku dočkám. O tom, zda existuje možnost vrácení zálohy, se ve smlouvě raději také nemluví. Kdybych si přečetl dříve komentáře jiných zákazníků, nikdy bych v ASKU nic nekoupil…

 48. Kamila Žůrková říká k ASKO nábytek:
  13. 5. 2009

  Chtěla jsme si objednat nějaký nábytek, ale jak to tak čtu-neobjednám si radši nic!!! V červnu potřebuji vrátit přebalovací pult a jak vidím, nové komody bych se taky nemusela dočkat do té doby, než by šla dcera do první třídy…

 49. Jirka říká k ASKO nábytek:
  14. 5. 2009

  NEDOPORUČUJI!!!!!!!! Na prodejnu se nedá týden dovolat a termín dodání není dodnes splněn (měsíc od termínu dodání ve smlouvě)

 50. Marie Miltová říká k ASKO nábytek:
  14. 5. 2009

  Škoda, že jsem si nepřečetla tyto komentáře dřív! Bohužel jsme udělali chybu a koupili si v Plzni v Asku koženou sedačku, která se nám přesně po roce začala trhat. Přitom ji užívali jen dva lidi! Zrovna dnes se na ní byl podívat pán z Aska a jak čtu tyto komentáře, tak předpokládám, že asi nemáme žádnou šanci na to, aby nám reklamaci uznali. Samozřejmě, že pán napsal, že to prý je od knoflíků od jeans. Ale, kdo by se doma válel na sedačce v jeansech? Ale i kdyby to bylo od knoflíků u jeans! Je to napsaný v návodu, že se na to nesmí s jeansama sedat?! Tisíc sedaček a židliček džíny úplně v pohodě ustojí tak proč to neustojí tahle sedačka?! Co jim na to máte říct ?! Kožená sedačka po roce užívání se bude trhat, protože na ní sedíte ???? Určitě napíšu, jak nám to dopadlo! Ale každopádně se raději poohlédnu po nějakém soudním znalci.

 51. Petr Hauptmann říká k ASKO nábytek:
  14. 5. 2009

  Dnes mi volali, že zboží už přišlo (po 3 měsících) a mám nárok na slevu 1% za každý týden prodlení, ne však z celkové částky, ale pouze ze složené zálohy! Čímž mi jinými slovy sdělili, že mi vrátí asi 150 Kč. To je fakt směšný! Navíc chtějí okamžitě doplatek, aniž nábytek uvidím a pak můžu jenom doufat, že ho dopravce někdy přiveze a že bude bez vad. Tak tohle je jeden z největších prodejců nábytku v Česku!?

 52. monika březinová říká k ASKO nábytek:
  15. 5. 2009

  Už 12 týdnů čekáme na sedačku máme ji zaplacenou celou dodací lhůta 4–6 týdnů neposlali ani omluvný dopis a telefon nikdo nezvedá v ASKU již nikdy nic

 53. Jirka říká k ASKO nábytek:
  16. 5. 2009

  Mne paní na lince řekla (teda když někdo vzal po týdnu telefon), že zkusí zavolat proč sedačka dodnes není a že když něco zjistí, tak mi dá vědět. Na otázku, kdo jiný by to měl zjistit než zaměstnanci Aska se začala smát do telefonu a ironicky se zeptala, zda chci zavolat i když nic nezjistí. Samozřejmě utekl tředí den a nikdo se mi ani neozval a telefon jak jinak – nikdo nezvedá!!!!!

 54. Dana říká k ASKO nábytek:
  19. 5. 2009

  Také patřím k VELMI NESPOKOJENÝM ZÁKAZNÍKŮ a radím všem – nenechte se nalákat na akční ceny a slevy v ASKU !!!Ty nervy Vám za to nestojí a když spočítáte co Vás stojí telefony a jízda do prodejny, protože telefonem (pokud Vám ho někdo zvedne) stejně nic nevyřídíte, tak ta sleva na výrobek se tomu nevyrovná.Až po oznámení, že si budu stěžovat na ČOI a na Sdružení na obranu spotřebitele, jsme se dohodli s vedoucím na stornování zakázky a byla nám vrácena celá částka Nedodržení termínu, je běžná záležitost.

 55. Marie Miltová říká k ASKO nábytek:
  8. 6. 2009

  Reklamace nám dopadle dle očekávání. ZAMÍTNUTO. Asko nábytek je ten nejhorší obchod na reklamace. Zlatá IKEA !!! Je zřejmé, že Asko bojuje o každou korunu a vůbec nic je nezajímá. Dovolat se do obchodu naprosto nemožná věc a o ochotě ani nemluvě. Přeji všem hodně štěstí a doufám, že potenciální zákazníci budou chytřejší a vůbec do Aska nevkročí. Opradu všem upřímně doporučuji a budu dále doporučovat IKEU a všechny varovat před ASKEM !!!

 56. Lenka říká k ASKO nábytek:
  13. 6. 2009

  Dobrý den, já jsem s Askem velice spokojená, vše jsem měla dodané a v pořádku,a není pravda, že Ikea je nejlepší, jsou tam šunty a pěkné drahé!!!Já všem Asko budu doporučovat, protože mě nikdy nezklamalo:)))

 57. Jiřina Žůrková říká k ASKO nábytek:
  22. 6. 2009

  Dobrý den,škoda,že jsem si nepořídila internet dřív než sem si koupila pc stůl v Asko Olympia Brno.Monžá bych už ho měla.Objednala a zaplatila sem ho v březnu s tím,že dodací lhůta je max. 8 týdnů.Už čekám 15!!!!!!!!!!!! a nemám pořád nic. Asi mě nezbude než se obrátit na ČOI nebo UOS. VYHNĚTE SE ASKU OBLOUKEM!!!!!!!!!

 58. monika březinová říká k ASKO nábytek:
  24. 6. 2009

  sedací soupravu objednanou 7.3. 2009 do dnešního dne tj.24,6. 2009 ještě pořád nemáme

 59. Lada Novotná říká k ASKO nábytek:
  25. 6. 2009

  Dobrý den,
  Dne 12.3.09 jsme si v prodejně v ASCO Teplice zakoupili a zaplatili sedačku a taburetem.Sedačku poměsíci na sklad dodali a tak jsme si jí na vlastní náklady odvezli,ale na taburet ještě stále čekáme.Již týden se snažím na prodejnu dovolat.Jednou to paní prodavačka zvedla stím,že mě přepojí na zákaznickou linku.Takže jsem provolala 8 minut a poslechla si hudbu a tím naše komunikace skončila!To je vrchol všeho a opravdu to byl můj poslední nákup v tomto obchodě!!!

 60. Martin Bělovský říká k ASKO nábytek:
  4. 7. 2009

  Dobrý den,
  s prodejnou ASKO Mladá Boleslav mam velmi dobrou zkušenost. Před půl rokem jsem si tam objednal koženou sedačku, stolek pod televizi a poličku do obývací pokoje. Dodoací lhůta pro všechno byla 4–6 týdnů. Po 14 dnech bylo vše na skladě, kompletní a nepoškozené. Zatim je vše po půlročním použivání bez jediné vady.

 61. D.Šoutová říká k ASKO nábytek:
  13. 7. 2009

  Dobrý den,též patřím k nespokojeným zákazníkům.Ob­jednala jsem si a zaplatila obývací stěnu v Mladé Boleslavi Asko.Pochopitelně nedodržení dod.lhůty a jakékoliv sdělení zákazníkovi je u nich
  tabu,nemluvě o nějaké omluvě.Odstoupila jsem od kupní smlouvy
  a nyní čekám na vrácení peněz,pokud mi je nezašlou v době,kterou
  mají sjednanou,jsem rozhodnuta podat na ně žalobu.
  Varuji všechny lidi,vyberte si jiné prodejny.

 62. M.Vrana říká k ASKO nábytek:
  16. 7. 2009

  Dobry den,ja jsem nemela donedavna s Askem az tak velke problemy.
  Vloni jsme si objednali v asku Hradec skleneny kuchynsky stul a bile zidle z imitace kuze. Zbozi bylo k odberu asi po 14 dnech. Pri vydani jsme si zbozi, pouceni z velke vystrazne cedule, ulozene v krabicich hned na miste rozdelali a kontrolovali, bohuzel jsme v nich nasli misto bilych zidli zidle cerne. Stul, ac v kouskach, vypadal kompletni. Zidle jsme odmitli prevzit, nacoz bylo zjisteno, ze prodavajici udelala zrejme preklep a napsala do nasi objednavky cislo pod kterym se skryvala barva cerna. Bohuzel pro me je cerna barva cerna a cislo 99771 mi absolutne nenapovi, zda je barva zadana spravne tak, jak jsme si ji objednali.Meli jsme ale asi zrovna stesti,objednavka byla opravena s prislibem dodani bilych zidli do 14 dnu, a stalo se. Tentokrat jsme se ale pekne napalili, zacatkem kvetna byla velka akce na postele a matrace. Protoze mame s pritelem nedavno dostaveny dum a cekame zacatkem srpna navstevu jeho pribuznych, shaneli jsme v te dobe akorat postel do pokoje pro hosty, objednali jsme si tedy dvojluzko a k tomu hned i relativne luxusni zdravotni matraci. Zbozi melo dorazit uz pred mesicem, misto toho (vsechna cest) dorazil omluvny dopis, ze maji problem s dodavatelem matraci a tak bude sbozi dodano v co nejkratsim terminu (zadny nahradni datum) Je to mesic a stale nic. Obcas se mi podarilo se dovolat, ale pan vedouci nemel ani potuchy co s tim ma delat, ze problem s dodavatelem stale trva. A za tri tydny cekam velkou navstevu (navic vzhledem k tomu, ze muj pritel je Anglican, budu mit tedy mezinarodni ostudu, ze mi navsteva bude muset spat na nafukovackach) Takze jsem se dnes,
  po dalsim zbytecnem domahani se matrace po telefonu, opravdu rozcilila a pokusila jsem se zkontaktovat nejakeho sefa cele teto „pry“ obchodni spolecnosti, bohuzel mi bylo sdeleno ze ma dovolenou.
  Dali mi aspon email na druheho „vyse postaveneho“, napsala jsem, ale asi je to zbytecny. Pritel tam chce o vikendu zajet a udelat velky ramus. Uz ted je mi jasny, ze to stejne nic nevyresi a v pokoji pro hosty budeme nakonec spat my na nafukovackach, abych tu ostudu aspon trochu zmirnila.
  Kdybyste mel nekdo kontakt na nejakeho hlavouna Aska v Nemecku,
  rada bych se podelila i s nimi o „skvele zazitky z Aska z Ceska“

 63. jiřina žurkova říká k ASKO nábytek:
  18. 7. 2009

  v březnu tohoto roku jsem si objednala u Asko Brno psací stůl stále čekám třeba se jednou dočkám!!!!!! možná to do vánoc dorazí????????už nikdy více

 64. monika březinová říká k ASKO nábytek:
  20. 7. 2009

  SEDACÍ SOUPRAVU JSME UŽ DOSTALI BYLO TO ZAVINĚNO NĚKÝM Z PERSONÁLU SEDAČKU NÁM TOTIŽ VŮBEC NEOBJEDNAL PO ZNOVU ZADANÉ OBJEDNÁVCE SEDAČKU DODALI SLÍBENÁ KOMPENZACE VŠAK BYL MÍSTO PE
  NĚZ KTERÉ PRÝ NEPROPLÁCÍ SLEVOVÝ KUPON NA KOUPI DALŠÍHO ZBOŽÍ ALE KUPOVAT UŽ SE NÁM NIC NECHCE SEDAČKA JE V POŘÁDKU A JSME RÁDI ŽE UŽ NESEDÍME NA ZEMI ALE NÁKUP V ASKU UŽ ASI NIKDY

 65. Ivona říká k ASKO nábytek:
  27. 7. 2009

  Z předchozích příspěvků také zákazníků ASKA jsem zděšená. Moje zakázka č. 589130 ze 7.6.2009 není ještě vyřízená. Mám dojem jako mnoho zákazníků,kteří si stěžují na této stránce, že ASKO telefony záměrně nebere. Já volám na č. tel. 222810111, dále p. ved. Večeřu 222810113 a zák. servis 222810105 a žádný mi ještě telefon nezvedl. Obávám se, že tedy dopadnu, tak jako mnoho zákazníků přede mnou. Celou částku za sedací soupravu jsem ihned zaplatila,a nerada bych se s ASKEM dohadovala. Prosím o sdělení na tuto mailovou adresu, jak bude moje zakázka vyřízena.

 66. monika březinová říká k ASKO nábytek:
  28. 7. 2009

  rada pro paní Ivonu, telefon Vám nikdo nezvedne nechala jsem ho zvonit půl hodiny a nikdo to nevzal a na tuhle adresu Vám nikdo neodpoví když Vám telefon náhodou zvednou tak Vám maximálně slíbí že Vám zavolají. Mě řelki že má výrobce problémy ale nakonec se zjistilo že sedačka nebyla vůbec k výrobci odeslaná a 12 týdnů ležela v Asku. takže lžou. Nejlepší je dojet si do Aska osobně

 67. Ivona říká k ASKO nábytek:
  28. 7. 2009

  Děkuji paní Moniko, že jste se mi ozvala, vidím, že jste měli taky objednanou sedací soupravu. Ale v nabídce byla sedací souprava kožená za 24.990 Kč, je to slušná cena a tak si myslím, jestli si z nás ASKO neudělalo legraci, my jsme na tu cenu reagovali, zaplatili jsme celou částku a teď si myslíme, že nás nechají dlouho dusit. Jak dlouho můžeme tedy ještě čekat, abychom se vůbec dočkali. Díky za reakci.

 68. Ivona říká k ASKO nábytek:
  30. 7. 2009

  Paní Moniko, prosím, jaká je sankce za nedodané zboží v termínu uvedeném v objednávce? Pokud budete tyto řádky číst, prosím odpovězte mi. Děkuji Vám.

 69. Vladimír Tichý říká k ASKO nábytek:
  2. 8. 2009

  Velmi špatná zkušenost s reklamací chybějícího dílu stolu v Asko nábytku v Brně (v Olympii). Po ujištění při výdeji, že v krabici je vše, jsem zjistil, že vše není. Chybějící díl byl do tří dnů v Asku na skladě, ale na reklamacích paní položila telefon při hovoru, protože jsem požadoval dodání jejich dodací službou ihned. Oni sami by zajistili dopravu až po dalších šesti dnech. Navíc se nebylo možno na jejich reklamačbní oddělení vůbec dovolat a sami nedali vůbec vědět, že chybějící díl je připravený. K tomu se stále po telefonu při hovoru vyptávali, proč to vůbec chci řešit a co vlastně chybí (přitom měli reklamaci už tři dny nahlášenou a bylo to u nich v systému). Asko již nikdy více.

 70. Tomáš říká k ASKO nábytek:
  6. 8. 2009

  Po přečtení jenom některých příspěvků,mě přešla chut si koupit i tu jednu kancelářskou židli.čte tyto příspěvky vůbec někdo z vedení ASKA?

 71. Jirka říká k ASKO nábytek:
  7. 8. 2009

  No,bohužel čtu tuto stránku dost pozdě.Rovněž ztrácím vůvěru v Asko.Příjemný prodavač také sdělil,že na skladu požadovaný kus nábytku není a sepsali jsme smlouvu o dodání ve29–31týdnu.Již končí 32.týden a pro jistotu v Plzni snad ani neexistuje zákaznické centrum,nebo se alespoň neobtěžují se zákazníky telefonicky komunikovat.Sku­tečně efektní způsob,jak si v době krize odradit zákazníky.

 72. monika březinová říká k ASKO nábytek:
  11. 8. 2009

  pro paní IVONU když nedodrží ASKO smlouvu musí Vám vrátit celou částku nám za čekání slíbili kompenzaci ale místo toho jsme obdrželi slevový kupon na 1790 kč ale jen na nákup v asku a nevztahuje se na zboží v akci nebo ve slevě tak jsem si vybrala stůl pod počítač ovšem s dodací lhůtou 3/6 týdnů tak si asi zase počkáme dýl moc tomu nevěřím že to bude v čas ale ty peníze sice v kuponu jim nenechám myslím že tyto komentáře nikdo s aska nečte hlavně že vyberou od lidí penízekdyž jsem chtěla stůl zaplatit jenom kuponem že zbytek doplatím až dojde stůl prodavačka se rozčílila že to nejde museli jsme to zaplatit celé a to oni potřebují mají zákazníky za BLBCE

 73. Karel Zvonař říká k ASKO nábytek:
  16. 8. 2009

  Nedá mito,abych se také nepřipojil se zkušeností z nákupu kuchyně.Pro ilustraci 3.6.09 reklamovány dvě pracovní desky- slovenský výrobce DOCODOM s.r.o. není schopen provést dva řezy v délce 600 mm, ale provedl je 670 mm dlouhé-tedy desky nešlo spojit do U.Od té doby klientka vaří na volně položených deskách na spodních skříňkách.Pan Tegl-jeden z ředitelů tohoto zločineckého spolčení, slibuje že zařídí…a výsledek nula.Má někdo představu jak těmto germánským spolkům zakroutit krkem? Nám běží penále,tak jej budeme vymáhat, ale chtělo by důsledně takovou aroganci ztrestat. Je to pakáž německá! Tel.603 247267.

 74. Ivona říká k ASKO nábytek:
  18. 8. 2009

  Pane Zvonař, já už na všechno rezignovala. Dovolat se do ASKA nedá, mám několik tel.č., žádný nezvedají. Už jsem se rozlobila a dojeli jsme přímo do Štěrbohol. Tam se s námi skoro nechtěli bavit, v podstatě sdělili pár naučených frází, ale konkrétní termín dodání nevyřkli. Rozhodla jsem se zjistit další možný postup u ČOI. Ta však do tohoto vztahu nemůže zasahovat, jsou to nadnárodní společnosti a účast ve sporech se zákazníky jim nepřísluší. Nicméně mě vyslechli a uznali, že nedodržení dodací lhůty a zaplacení zboží před dodáním je neoprávněné obohacování firmy. Dnes mě ale kupodivu z ASKa volali, (údajně po mém telef. rozhovoru s ČOI) a uvedli přibližný termín dodání 38.- 39. týden. To však už dnes je 6 týdnů po termínu. Dotyčná osoba mě však sdělila, že prý zasílají po termínu omluvný dopis. Já jsem nic takového nedostala a poštu si přebíráme sami. Prosím další majitele příspěvků o sdělení, jestli oni dostávají omluvné dopisy při zpožděných zakázkách. Děkuji.

 75. Petr říká k ASKO nábytek:
  20. 8. 2009

  Zdavím v Chomutově je nová prodejna asko objednal jsem si postele tak zvané letiště termin dodání mělo byt 5 neděl termín 31.7 jsem si ojednal odvoz přijel jsem na prodejnu a dotazoval jsem se na postele,nic tam samozřejmě nebylo když jsem vznesl dotez proč mě nezavolali žádná reakce tak jsem zaplatil auto 300kč a nic jsem si neodvezl poznamka asko u nás má odvoz pouze soukromníkem cenu mnohem .....!!! letiště jsem dostal o 10dni později chtěl jsem nějakou kompenzaci pani vedouci že nemám narok arogance sama.Chci jen upozornit já v praci nedodržet termín přijdu o premie !!! nevi někdo čislo nebo email na vedení ASKA Děkuji Petr

 76. Ivona říká k ASKO nábytek:
  26. 8. 2009

  Panu Petrovi – ústředí ASKa nábytek je v Praze 10 – Štěrboholy.Mám na ved. odbytu tel.č.222810113­. Jméno p. Večeřa. Věřím však, že Vám telefon nezvedne. Já jsem se tam navolala, ale vše bylo zbytečné. Zkuste, třeba budete mít štěstí. Je to od nich ale lumpárna, že telefony nezvedají.

 77. Martin říká k ASKO nábytek:
  18. 9. 2009

  Dobrý den,
  rád bych se informoval, jaká je maximální doba, po kterou si moho nechat zakoupenou „věc“ ve skladu. Jelikož mám zájem si pořídit obývací stěnu, ale tu stávající si kupec odveze až 3 týdny. Děkuji

 78. Vladimír Kopecký říká k ASKO nábytek:
  21. 9. 2009

  Dobrý den s firmou ASKO máme velice špatnou zkušenost nejenže nedodržují objednané termíny slibená dodávka 4–6týdnú se protáhla na 11.Při rozbalování krabic s nábytkem jsme s hrůzou zjistili značné poškození rozlámané zadní stěny atd.Ihned jsem volala do ASKA bylo mi řečeno ,že mám vše ofotit a poslat přes email zpět doba trvání vyřízení opět měsíc.Rozhodli jme se raději si opravit věci sami,protože další rozčilování mi za to nestojí.Při čekání na nábytek u výdeje jsme byli svědky velmi špatné manipulace s nakládáním nabytku .U těto firmy si již nikdy nic neobjednáme .

 79. Ivona říká k ASKO nábytek:
  23. 9. 2009

  Tak opět píši svou nynější zkušenost. Sedací soupravu objednanou 7.6. t.r. ještě nemáme, došel ale dopis, kde nám oznamují dodací termín 41. týden, což je ještě za 3 týdny. Nevíme jestli se máme smát nebo rovnou prát. Psala jsem na Sdružení obrany spotřebitelů, kde jsem zjistila, že špatné zkušenosti s firmou ASKO má spousta zákazníků. Já už nikdy od ASKA žádné zboží nekoupím. V současné době přišel nabídkový leták, kde znovu vyhlašují různý akční nábytek. Prosím Vás, po mých zkušenostech, nekupujte si od ASKA nic!!! Já jsem jen zvědavá, jestli termín, který uvedli – dodrží. Pak začne další fáze a to je vymáhání slevy za zpoždění dodávky. Už firma avizuje, že kompenzace za prodlení je prováděna formou slevového kuponu ve výši 1% za každý týden čekání a to voucherem na budoucí nákup. Takto já si nepředstavuji kompenzaci za prodlení, protože zaplacená částka za celý nákup, která činí cca 25 tis.Kč je pro ASKO neoprávněným obohacováním. Správně by neměla firma požadovat ani zálohu na zboží pouze záznam na budoucí prodej. Určitě v této rubrice budu další případné zákazníky informovat o dalších zkušenostech s takto neseriozní firmou.

 80. Tomáš říká k ASKO nábytek:
  28. 9. 2009

  Zdravim vsechny..I přez sliby terminu dodani 6–7 tydnu cekame jiz 11ty tyden.a ted snad konecne dorazila loznice od ASKO.No ale ze by jsme byli spokojeni se rici neda.....vsem v tomto obchode je tutove uplne fuk ze jsme spali 11 tydnu na zemi na nafukovaci matraci…timto jsem ja i moje zada chteli nepodekovat tomuto retezci…skoda jen ze odskodne v jakekoli forme nebude,jak uz to byva u takto velkych nedotknutelnych a laxnich retezcu…Takze vrele NEDOPORUCUJI!!!!!!

 81. Hana Horecká říká k ASKO nábytek:
  6. 10. 2009

  Připojuji se k dlouhé řadě nespokojených zákazníků. Mé příhody s firmou Asko by vydaly na román… Dodnes nemám kompletní kuchyňskou linku, kterou jsem si koupila na přelomu roku a nemám ani žádnou naději, že by někdy kompletní byla, protože na mé emaily nikdo nereaguje… Hana

 82. Ivona říká k ASKO nábytek:
  8. 10. 2009

  Pro paní Hanu.
  Včera jsme opět navštívili s manželem ASKO ve Štěrboholech a dotazovali se na naši sedačku (objednanou 7.6.2009) a opět nám neochotně bylo řečeno, že zboží dodavatel nedodal. Máme pochybnost, jestli bylo zboží vůbec objednáno pro nás u výrobce. Dnes ale jsme se z hrůzou dozvěděli, že firma ASKO není solventní a neplatí svým dodavatelům a zboží jim je dodáno pouze na základě předběžného zaplacení. Takže my jsme 7.6.zaplatili zálohu a ihned druhý den v domnění, že se jedná o solidní firmu, zaplatili doplatek do ceny zboží. Dodnes a to je už víc jak 4 měsíce mají od nás na účtě 25000 Kč a zboží pořád nemáme. Pan Večeřa t.j. vedoucí odbytu si z nás udělal doslova legraci a řekl," snad vám řekly děvčata jak to se zbožím vypadá„, tak já vám k tomu nic neřeknu. A tak jsme se vůbec nedověděli, kdy můžeme nebo vůbec nemůžeme s něčím počítat. Už jsme tak zoufalí, že nám nezbývá, něž to začít medializovat. Ale také jsme se dozvěděli, že nějaké "Černé ovce“ atd. už na ně vůbec neplatí, dělají si z toho legraci. Upozorňuji každého, aby tak jako my, neriskoval a vůbec s ASKem neuzavíral smlouvu na jakékoliv zboží.

 83. Petra říká k ASKO nábytek:
  14. 10. 2009

  Dobrý večer, jsem další nespokojený zákazník Aska, tentokrát z Olomouce. Na nábytek čekám již 3 měsíce a nic se neděje. Když jsem se osobně byla informovat, tak mi bylo sděleno, že na nábytek budu čekat ještě minimálně měsíc, zrušit objednávku nemohu a nárok na slevu mám maximálně 300Kč, vyloženě výsměch!
  Jednání pracovníků Aska je neuvěřitelné, paní vedoucí mě nechala stát mezi dveřmi, slečna na reklamacích si kreslila na papírek…co je tohle za jednání!Tohle jim přece nemůže jen tak projít!

 84. Ivona říká k ASKO nábytek:
  17. 10. 2009

  Dobrý den p. Petro, jen odpovídám na Vás příspěvek. My jsme opět byli ve Štěrboholech, kde si nás konečně někdo ze zákaznického centra všiml a hned první slova jedné hezké slečny zněla: „zatím nic nedorazilo“. My jsme to čekali, ale čekali jsme také na nějaké vyjádření, kdy se dočkáme, nebo jaký bude další postup. To však nikdo neví, ani vedoucí zákaznického centra p. Večeřa nemohl prý nic jiného říci, než že nám to snad děvčata všechno řekla. Domů jsme přijeli otráveni a znechuceni, protože již 5. měsíc čekáme, mají našich 25000 Kč a nejsou schopni říci, co bude dál. Už opravdu dochází trpělivost, protože sestra si v prodejně KIKA v Průhonicích objednala 8.10. t.r. koženou sedací soupravu, která byla v poslední nabídce a dnes t.j.17.10. t.r. ji přišla výzva k odebrání zboží. Cena sedací soupravy byla 15590 Kč , zaplatila 6000 Kč zálohu a do 8 dnů má zboží převzít. Jak je možné, že ASKO je tak neseriozní firma.

 85. Radmila Heřmánková říká k ASKO nábytek:
  20. 10. 2009

  Dobrý večer. Ještě štěstí, že si člověk během svého života nekupuje nábytek až tak často. Píši konkrétně o ložnici, kterou si zařizujeme 2×, možná i 3× za život. Bydlíme v Chomutově, kde nám asi před půl rokem otevřeli nové ASKO. Byli jsme rádi, že nemusíme pro nábytek až tak daleko (Praha, Teplice), takže jsme se rozhodli pro zakoupení nové ložnice, která se skládá z vícedílné sestavy(postel, 1× velká šatní skříň, 1× menší šatní skříň atd. atd.) To se konalo 19.8.2009. Po třech týdnech jsme si jeli pro nábytek. Starý už jsme samozřejmě neměli, takže nebylo na čem spát, oblečení bylo ULOŽENO v igelitových pytlích. Počali jsme s montáží naší nemalé ložnice. MOC jsem se těšila, jak si to hezky všechno uložím a roztřídím. Jenže po vybalení V Š E CH K R A B I C, vrutů, hřebíků, sponek a podobných částech nemluvě, jsme zjistili, že nám schází jedna bočnice od skříňky, která má být nad postelí spojena s tou protější skříňkou a tvořit tak ucelený kus nábytku. Takže do dnešního dne tj. 20.10.2009 nemáme dokončenou ložnici. Po třech návštěvách u prodejce ASKA v Chomutově nám vždy bylo řečeno, že naplňují kamion a následující den má být na cestě. Bohužel!!!
  Reklamaci jsme uplatňovali 19.9.2009. Na vyřízení mají 30 dní a to už uplynulo. A CO BUDE DÁL? Je to seriál na pokračování. Prý v pátek přijede další kamion a TAM už to určitě bude. No, dáváme ASKU ještě 3 dny a potom končíme, vracíme nábytek, nebo oni vrátí podíl z ceny. Takže napíšu, jak jsme dopadli.
  A omluva v zájmu firmy? Co myslíte???
  ASKO v CHOMUTOVĚ N I K D Y!!!!

 86. Adriana T. říká k ASKO nábytek:
  20. 10. 2009

  Hallo, již začátkem července, PODOTÝKÁM ČERVENCE jsem si objednala v ASKO v TEPLICÍCH sedací soupravu, kterou mi slibovali do čtyř až šesti týdnů. A co myslíte??? DO současnosti tj. 20.10.2009 ji NEMÁM !!! Pracuji v jedné nejmenované – obrovské společnosti a myslela jsem si, že tam máme bordel! Nic ale nepředčí slavné ASKO nábytek!!!
  A pročpak chtělí email(povinné) při zapsání tohoto komentáře? Protože budou zasílat novinky!!!

  Ztěžovat si nemůžete, protože nikdo zrovna neslouží… jediné, co můžete je plakat nad místem, kde měla sedací souprava DÁÁÁVNO STÁÁÁT!!!!!!

 87. Jitka W říká k ASKO nábytek:
  23. 10. 2009

  Dobrý den,velmi mě mrzí, že jsem tyto stránky nenašla před koupí kožené sedací soupravy. Mám úplně stejné zkušenosti. Na sedačku jsem také čekala, „naštěstí jen o 3 týdny déle“. Ani ne za rok kůže začala praskat. Zázrakem jsem se dovolala asi na potřetí. Paní mi sdělila, abych vady vyfotila. S fotkami jsem přišla na reklamační oddělení do Aska Štěrboholy. Paní se mnou sepsala reklamaci a slíbila, že do týdne se mi ozve reklamační technik a přijede se na vady podívat. Tak jsem čekala na telefon a místo toho do 5-ti dnů od reklamace přišel doporučený dopis, asi uhodnete jakého znění. Samozřejmě reklamaci zamítají. Prý jsem sedačku nevhodně používala a ošetřovala. Není mi teda jasné, když jsem prodavačkou doporučenými vlhčenými ubrousky na kůži sedačku myla a používala ji jen k sezení, jak moji vinou kůže začala praskat. Ale jsou v reklamačním oddělení skoro jasnovidci, když podle fotografie zjistí takové věci. Takže se chystám opět do prodejny, ale stejně si myslím, že nic už jiného nevyřídím. Jen mě mrzí, že jsem zaplatila takové peníze za partijové zboží. Když si pozvu soudního znalce, zaplatím spoustu peněz a stejně nic neuznají. Jak je možné, že firma má tolik nespokojených zákazníků a stejně u nás stále může beztrestně podnikat!!!!!!!!!­!!!!

 88. LENKA.S říká k ASKO nábytek:
  26. 10. 2009

  Dobry den,koupila jsem si v asko mlada boleslav kancel. zidli za 1900 coz by uz mela neco vydzet.
  po mesici pouzivani se sedaci cast na okrajich prodrela.odvezli jsme ji na reklamaci,pani prodavacka reklamaci uznala a at si vyberem jinou a najednou pan vedouci ze ne,ze zidle je 4 roky stara,mame dve a vymenily jsme je.
  apak nas jeste osocil ze jsme ji schvalne drhly kartackem aby jsme dostaly novou.
  pan vedouci byl arogantni,sprosty a celou dobu mi tykal.
  jsem taky prodavacka ale takovehle jednani bych si nedovolila.
  reklamaci mi neuznal tak jsem mu rekla at to posle na posouzeni,na to maji tri dny,uz to je skoro 14 dni a stale nic.uz ani nedoufam,ze neco zmuzu.jedno je,ale jiste nikdy vic ASKO

 89. RENATA říká k ASKO nábytek:
  29. 10. 2009

  Také mě velmi mrzí,že jsem tyto stránky nenašla před koupí postele synovi do pokojíku.Dnes se chystáme reklamovat v Asku Zlín tuhle postel,ale myslím,že to raděj řešit nebudeme. Po přečtení všech Vašich zkušeností s reklamací v Asku si myslím, že neuspějeme. Postel stála 6999kč- vyhozené peníze.Musím ještě dodat,že jsme na tuto postel čekali od zaplacení loni v srpnu a dovezena nám byla v listopadu.

 90. Petra říká k ASKO nábytek:
  31. 10. 2009

  Dobrý večer, takže jak pokračuje čekání na nábytek…včera se mi ozvali z Aska, že mám nábytek kompletní a mohu si ho vyzvednout, ale již při zakoupení jsem si zajišťovala dopravu z Aska…ta jim prý ze dne na den skončila.(moc se teda nedivím), takže si musím zajistit dopravu…poněkud mě to rozčílilo, protože tohle už je vážně vrchol…takže se se mnou velice rychle rozloučili s tím, že se domluví a pak se ozvou, volali tedy dnes, co teda, a že ten nábytek měl být už dávno pryč…tak z toho mě málem ranilo…je to neuvěřitelné, co všechno si Asko dovolí a nic se jim nestane. Už jsem kontaktovala ČOI, tam mi bylo sděleno, že se už na Asko chystají, takže všichni, co řešíte podobné záležitosti, volejte na ČOI, ať už se začne konečně něco dít!Už jsem i uvažovala o trestním oznámení a budu ráda pokud se někdo přidáte, abychom kontaktovali TV nebo tisk, cokoliv…mně se rozhodně jejich jednání nelíbí a když jsem pročítala tuhle stránku, tak jsem si říkala, že tohle už nejde nechat jen tak a že i ostatní co zatím jen uvažují o nákupu v Asku by se měli dozvědět, jak to tam funguje.

 91. Andrea říká k ASKO nábytek:
  9. 11. 2009

  Dobrý den.
  Jeli jsme si do ASKA Hradec Králové koupit komplet postele. Vybrali jsme si jednu a paní nám říká – ta ale si nebude na skladě, moment…ÁÁÁ, máte štěstí, je tam jedna poslední. Tak jsme říkali, tak to je bezva, tak my se ještě podíváme po nějakých roštech a matracích. Za 20 minut jsme se k paní vrátili vyřídit objednávku a paní povídá – jé, já nevím jak je to možné, ale on mě tu postel mezitím asi někdo prodal, ona tu už není! Tak jsme byli rozčílený, že jak je možné, že tam tu postel „nezabukovala“…Měli jsme s sebou peníze v hotovosti a už jsme si chtěli domů vést novou postel, tak jsme řekli, že se tedy jedeme podívat někam jinam, ať se nezlobí. Najezdili jsme po HK spoustu kilometrů, navštívili jiné prodejny nábytku, ale nikde jsme si nevybrali, tak jsme se vrátili do ASKA, že si tu postel teda objednáme. A ta samá paní nám povídá – Vy mě asi zabijete, ale já asi předtím špatně koukala a ta postel tady na skladě skutečně je! No tak to bylo vážně dost. Řekla jsem ji, jestli nás jako zkouší, co vydržíme, nebo jak?!? No nic, tak jsme si ji vzali a šli paní ještě ukázat, jaké jsme si vybrali rošty a matrace. Co se týče matrací, opakovalo se v menším měřítku to, co jsme si zažili s postelema – nejdřív, že budou na skladě, pak že ne.....a rošty jsme si vybrali obyčejné, nepolohovatelné a paní nám řekla, že na ně budeme dlouho čekat, že když si vezmeme ty polohovatelné, v akci, jen o něco málo dražší, tak ty jim dodají příští týden…nechtěli jsme čekat do Vánoc, nechali jsme se zlákat…Takže jsme zaplatili 100% ceny, odvezli si jen postel, rošty měli být příští týden, matrace 4 týdny…NA ROŠTY JSME ČEKALI PŘES MĚSÍC A MATRACE STÁLE NEMÁME! Prý je o ně obrovský zájem, tak nevědí, kdy budou. Prý snad do VÁNOC!!!! Mě to nezajímá, že je o ně obrovský zájem! Já je mám už několik týdnů zaplacené a už mě vážně nebaví ničit si záda na zemi! :( Nehledě na to, že minulý týden jsem v letáku našla naše postele i matrace v akci. Ušetřili bychom celkem 4 tisíce, což je na nás docela dost velká suma! Jenže co se dá dělat, my už máme zboží zaplacené, jen nevíme, kdy se ho dočkáme! :(
  Jsem vážně rozčílená. Když se jim chce člověk dovolat, trvá mu to tři dny, než někdo vezme telefon, a pak se stejně nic nedozví…Hrůza děs! :(

 92. LENKA.S říká k ASKO nábytek:
  9. 11. 2009

  dobrý den,asi by jste nevěřily tomu že jsem dostala novou židli,ale jen díky tomu že jsem měla incident a panem vedoucím,reklamaci mi neuznaly ale židli díky tomu incidentu vyměnily.opravdu jsme ji schválně nepoškodily,ale po měsíčním používaní za tyto peníze je vidět že to není kvalitní výrobek,jsem zvědavá za jak dlouho se to bude opakovat s touto židlí
  o čoi jsem také uvažovala kdybych neuspěla
  posílala jsem stížnost na vedení aska tak možná proto jsme dostaly novou,pan vedoucí byl opravdu neprofesionální a to mě sakra hodně rozčílilo.
  vždy nás ve škole učili,náš zákazník náš pán ale v asku to asi neplatí.co dodat na zaver-chybama se clovek uci,ala za jakou cenu.

 93. Petr říká k ASKO nábytek:
  17. 11. 2009

  Máte objednanou sedací soupravu v ASKU? Jednoduchá rada:okamžitě zrušte smlouvu a jděte jinam!!!!! Sedačky se MOŽNÁ dočkáte za půl roku. A kdo ví, v jakém stavu!
  My máme objednáno v srpnu, teď je listopad a sedačka stále v nedohlednu. Kašlu na to. Na celé slavné ASKO!!!!Hlavně, že chtějí peníze předem.
  Všechno jsem zrušil, zajel jinam a hurá, sedačka i s křeslem bude za 10 dní doma!!!!! Jen jsem zvědav, jestli z ASKA dostanu mou zálohu.
  …a co říci na závěr? A S K U se zdaleka vyhněte! A to mám štěstí, že bydlím v Praze, coural jsem tam týden co týden, urgoval, nadával…a nic. Lituji mimopražské! Važte cestu a stornujte objednávku!!!! Nedejte se!!!

 94. Jana říká k ASKO nábytek:
  17. 11. 2009

  Nákup v síti prodejen ASKO je skutečně velký risk. Já jsem si v červenci objednala rozkládací pohovku, zaplatila zálohu 3000 ,– Kč a marně čekala, kdy mě prodejna vyzve k odběru zboží. Protože se tak nedělo, vypravila jsem se do prodejny a s hrůznou jsem zjistila, že se moje objednávka ztratila a peníze byly odeslány nějaké paní, která v ten stejný den stornovala svou objednávku a ASKO ji zálohy vrátilo dvakrát, včetně té mojí. Nebudu popisovat akci, kterou jsem v tu chvíli v prodejně rozjela. Ale během 24 hodin mi sehnali pohovku, zřejmě, aby se mě rychle zbavili. Když jsem si pro ni jela, byla jsem svědkem scény, kdy pán zaplatil 10 tisíc zálohy za ložnici, ráno mu pracovnice ASKA volala, aby si zboži vyzvedl, a když tam přijel, zjistil, že týž den ložnici prodali někomu jinému. Jak to dopadlo nevím, ale pán neměl daleko k tomu, aby chytil pracovnici pod krkem :-). Toto vše se odehrálo v ASKU TÁBOR. Této prodejně se vyhýbám obloukem a všechny varuji.
  Jak píše pan Petr, NEDEJTE SE !!!.

 95. Sarka říká k ASKO nábytek:
  23. 11. 2009

  dobry den ja si objednala pro deti postele v asku v Teplicich dne 30.7.09 dnes je 23.11 a postele stale v nedohlednu.MYSLIM ZE UZ TO ASI VZDAM i kdyz sem chtela vydrzet az dokonce.Je mi to lito ale ASKO opet vyhraje.

 96. Sarka říká k ASKO nábytek:
  23. 11. 2009

  jo a jeste takovy maly dodatek pan vedouci my nabidl 400kc. na jine zbozi za 4 mesice cekani.SMESNE co na to rikate.......­.......

 97. Renata Balbinova říká k ASKO nábytek:
  24. 11. 2009

  Je 12.31 hodin a měli mi v dopoledních hodinách přivést sedací soupravu.Po přečtení této stránky mám pocit,ale hlavně strach, že ji asi už neuvidím ačkoli jsem ji již zaplatila v plné výši.Budu se tedy modlit.PS: již nikdy více ASKO!
  PS: když jsem v 11.30 volala do ASKA v Teplicích a chtěla se ujistit, že mi sedačku opravdu přivezou v určený čas,tak se paní prodavačka ani neobtěžovala zeptat na jméno příjemce zboží a jen mi sdělila,že už vyjeli a že určitě dorazí.

 98. Jitka říká k ASKO nábytek:
  24. 11. 2009

  také jsme čekali čtvrt roku na obývací stěnu. Pokud nedodržují smluvní podmínky,tak se obraťte na ČOI. Nejdříve na to ale upozorněte ASKO a uvidíte,že zvednou prdele ze židlí a začnou něco dělat. My když si přijeli pro stěnu,tak 4zaměstnanci venku hulili a myslíte,že někdo by řekl,že nám pomůže – NEE. Telefon věčně nikdo nezvedá. Myslím pár ztížností na ČOI a šéf v Teplicích se poohledéne po nových zaměstnancích.

 99. Zuzana říká k ASKO nábytek:
  26. 11. 2009

  Dobrý den,
  také jsem si v Asku objednala 16.6.09 sedačku, možná stejnou jako paní Ivona. Omluvný dopis přišel stejný, dodaní ve 41. týdnu. Další termín byl 47. týden. Dnes mi oznámili na infolince, že sedací soupravy byly dodány do Plzně a od 23.11. to bude trvat ještě dva týdny, než nám prý oznámí, že jsou k odběru. Bohužel jsem na tuto stránku narazila až dne. Nicméně se zítra chystám do Štěrbohol a ještě velmi zvážím zda přeci jen neodstoupím od smlouvy.
  Jinak mám s nimi úplně stejné zkušenosti, ještě se mi nestalo, že by tam někdo zvedl telefon.

 100. Marcela říká k ASKO nábytek:
  1. 12. 2009

  Dobrý den,
  15.11. jsme si v Asku Štěrboholy vybrali a zaplatili rohovou sedačku, kuchyňský stůl + 4 židle.
  Stůl a židle nebyli na skladě, bylo nám řečeno, že zboží bude dodáno do 3 týdnů. K mému překvapení již 25.11. volali, že zboží je k vyzvednutí ve skladě v Jažlovicích. Od pátku 27.11. máme vše doma a v pořádku. Nevím, jestli sem lidé, kteří jsou spokojení nepíší nebo máme jen obrovské štěstí, ale já osobně jsem velmi spokojená.

 101. Kateřina říká k ASKO nábytek:
  4. 12. 2009

  Dobrý den,
  s velkou lítostí potvrzuji že společnost Asko je jeden velký bordel.Způsob komunikace ze strany Aska je nehorázný.V
  Asku štěrboholy jsem si objednala pohovku.Termín(6–8t) samozřejmě nedodrželi a ani se neobtěžovali aby mě o vzniklé situaci informovali.Vzhle­dem k tomu,že bydlím přímo vedle Aska,nelenila jsem a každý den je navštěvovala.První zaměstnankyně zákaznického centra mi sice nebyla schopná odpovědět na stav mé pohovky ale chovala se slušně a příjemně.Ale to co jsem zažila dnes s druhou zaměstnankyní je do nebe volající.Už při příchodu mi dala najevo že jí obtěžuji.Tato arogantní pani mi s výsměchem sdělila že pohovka má zatim zdržení jen týden tak co jako chci?Když jsem pani vysvětlila že o takové situaci mě měli informovat tak mi bylo sděleno že mi poslali 2 omluvné karty.Ani jedna nedošla!Proč?Tato milá dáma mi na to odpověděla že nejsem sama.Na tuto reakci jsem se musela zeptat jestli neni divné že zákazníkům tyto karty nechodí.Odpověď kterou jsem obdržela byla neuvěřitelná.Česká pošta zřejmě tyto karty vyhazuje nebo mi je prý někdo krade ze schránky!!!!Po této odpovědi mi ruply nervy a vida,pohovku si mám zítra vyzvednou v centrálním skladu.Po sdělení této informace se pani otočila zády a začala si dělat svou práci.Nevěřila jsem svým očím a dále stála v kanceláři.Po několika minutách se pani otočila a velmi arogantně na mě vykřikla že zboží mám v Jažlovicích!!Mu­sela jsem této p… vysvětlit že je slušnost aby se lidé při odchodu pozdravili.Můj závěr je takový že Asko už NIKDY V ŽIVOTĚ!!A těm kteří zvažují nákup u této společnosti radím NEDĚLEJTE TO!!

 102. Honza říká k ASKO nábytek:
  7. 12. 2009

  Dobrý den.
  Firma Asko nabízí na svých stránkách zboží,které ač objednáte není schopna doručit v předem dohodnutou dobu a za smluvenou cenu.Reklamační oddělení zastoupené p.Petrou Geregovou-email: petra.geregova@asko.net ,tel:725130931 se nehodlá a bohužel ani neodpoví (telefonicky ? To zapomeňte-nezvedá)nějakým zbožím dále zabývat…on to přeci někdo koupí..že ?
  Lidi neblbněte,běžte jinam,běžte tam kde mají o své zákazníky opravdový zájem.Na callcentru Aska slouží obyčejné telefonistky,mají za účel pouze lidi vyschlechnout a uklidnit.Navíc jsou to vesměs Slovenky…nemají ani ánung o tom někomu dohledat objednané zboží.Pokud se dopátráte,že Vaše zboží bylo vyskladněno…o­myl,omyl,omyl! No přeci NEBYLO..Když nakoupit v Asku,tak jedině ihned si zboží důkladně,ale důkladně prohlédnout a ihned SÁM odvést.Nejlépe ovšem Asko úplně vynechat.

 103. Jana říká k ASKO nábytek:
  22. 12. 2009

  Dobrý deň Honzo, rada by som reagovala na Váš dotaz, keďže sa mi zdá byť neopodstatnený. Žijem v Čechách už viac ako 10 rokov, som Slovenka a zisťujem, že sa stále nájdu Češi, ktorým Slováci prekážajú, ale to je Váš osobný názor. V Asko nábytku často nakupujem a odkedy existuje internetový predaj, nakupovala som i cez internet. Ak vznikol probém, riešila som ho s pani Geregovou, či už telefonicky alebo e-mailom. Nie vždy som ju telefonicky zastihla, čo je pochopiteľné, keďže je zodpovedná za celý chod internetového obchodu, ako som zistila, ale na každý e-mail v čo najkratšej dobe odpovedala, ak bolo potrebné, telefonicky sa mi sama ozvala a vždy vzniknutú situáciu doriešila. Ceny a dohodnutý termín doručenia vždy sedeli podľa obchodných podmienok, ktoré sú súčasťou objednávky, ktorú uzatvárate. V každom callcentre pracujú ľudia a nie roboti, takže nie každý musí všetko ovládať, preto ak sa nedovoláte na správne miesto, určite stačí zaslať e-mail správnej osobe, ktorá sa Vám ozve, tak ako to bolo vždy v mojom prípade a nedoriešené dorieši.

 104. ALAN říká k ASKO nábytek:
  24. 12. 2009

  DOBRY PODVECER VSEM,JAK TO TADY TAK PROCITAM,ZJIS­TUJI,ZE JE VETSINA Z VAS VELMI NESPOKOJENA.VER­TE,ZE ASKO JE SICE VE VELMI SPATNEM STAVU,ALE TI LIDE S KTERYMI KOMUNIKUJETE A DOZADUJETE SVE OPRAVNENE REKLAMACE,ZBOZI,…ZA NIC NEMOHOU.BOHUZEL ASKO NABYTEK JE SICE FIRMA NEMECKA,ALE S TURECKYMI MAJITELI!!!A POKUD NEKDO CHODI VYKONAVAT POTREBU NAD OTVOR V JAME,NEMUZE MIT PORADNE PODNIKATELSKE MYSLENI.VERTE,ZE JE TO PRAVDA.

 105. Pavla říká k ASKO nábytek:
  2. 1. 2010

  Dobry den,

  bohuzel i ja se musim pridat k vyse uvedenym kritikam.

  Objednala jsem si v Asku obyvaci stenu. Pri sepisovani smlouvy mi rekli, ze bude za 6–8 tydnu, do smlouvy si dali 8–10 tydnu. Pokud si nekdo myslim, ze stena byla vcas hotova, tak se plete. Ani po 12 tydnech nebyla k dispozici. Na zakaznickem centru (volala jsem tam dele nez hodinu!!!) byla slecna/pani ze Slovenska, ktera ani nevim, jak se ma k zakaznikovi chovat a jeji mluva opravdu stala za to.

  Ve finale jsem se tedy rozhodla, ze pojedu do Sterbohol osobne a smlouvu s Askem zrusim. To se udalo 9.12.2009. Byla tam velmi mila slecna, ktera naprosto chapala, co se deje, ale ta jeji kolegyne byla naprosto otresna. Snazila se mi nabidnout jinou stenu a kdyz jsem odmitla s tim, ze radeji odstoupim od smlouvy, byla velmi neprijemna. Zaplacenou zalohu neco malo pres 3000,–- Kc jsem mela dostat nejpozdeji do 7 dnu, do dnesniho dne mi naprisla ani koruna (ani na ucet ani postovni poukazkou, ackoliv tam maji vsechny udaje) Tuto zalezitost samozrejme hodlam resit s vedenim a budu pozadovat navraceni penez hotove i s uroku, jelikoz v tuto dobu spolecnost Asko DOTUJI ze svych vlastnich penez. Budu se tedy chovat trzne presne jako to dela tato spolecnost a durazne uroky pozadovat Samozrejme budu tuto zalezitost projednavat i s COI.

  Proto bych vsechny chtela varovat pred spolecnosti Asko. Nic si zde neobjednavejte a uz vubec v zadnem pripade nedavejte zalohu, jinak pri odstoupeni ze smlouvu se muze stat, ze zalohu jiz nikdy neuvidite!!!

 106. jan hynčík říká k ASKO nábytek:
  5. 2. 2010

  Asko nábytek Teplice – vybrali jsme si skříň S nástavcema a zaplatili,ale paní prodávající nám jaksi zapoměla zdělit že nástavce nejsou. Když jsem se zeptal proč nám to neřekla, dozvěděli jsme se že to není její povinost.skříň jsme si nechali dovézt, a přijeli přesně v dohodnutý čas.I montáž přijeli udělat v dohodnutý čas, jenže chyběli 3ks pantů, a několik plastových dílů.Na prodejně jsem to reklamoval,a do týdne z aska telefonovali. Než jsem stačil telefon zvednout,zavě­sili.A pak jsem volal 12X ale nikdo už to nezvedl. Opět mi na prodejně zdělili že že nemají čas zvedat telefon. No ale chybějící části došli,a nástavce o 10 dní později taky. Takže mám vše, jen zkušenost s askem při jednání záporná. Pokud bude v mé možnosti, raději půjdu tam, kde budou rádi že u nich nakoupím.Honza

 107. Němec říká k ASKO nábytek:
  13. 2. 2010

  Dnes 13.2.jsem si byl pro rohovou lavici,která byla zaplacena a měla být dodána v 50 příp.51.týdnu 2009.Souhlasím s neuvěřitelnou arogancí hrančící až s hloupostí vedoucích pracovnílů firmy.Jejich jednání jsem pochopil až po zjištění,že provozovna Mladá Boleslav končí.Rohovou lavici jsme samozřejmě nedostatali a „paní vedoucí se strašně divila“.Mám podezření,že firmu ASKO řídí nějaký bývalý komunista vyučený V SSSR.Varujte všechny námé před nákupy v ASKu

 108. souček petr říká k ASKO nábytek:
  23. 2. 2010

  před vanoci jsem zakoupil pohovku v ASKU Plzen přivezli po 3 dnech po 20hodině večer a k mému udivu byla roztržena což jsem zjistil až rano .Do tydne přišel technik a konstatoval neopravitelnost .Čekali jsme na vymněnu 60dni .souhlasil jsem s prodlouženou reklamačni lhutou 30+30 dní .Výmněna se neuskutečnila tak jsme se domluvily na vracení peněz .A zde je kamen urazu již měsíc čekam na peníze a stale nic a nic.proto již mne ASKO neuvidí

 109. Tomáš Lusk říká k ASKO nábytek:
  23. 2. 2010

  Dobrý den,
  v prodejně asko jsem měl objednanou koženou sedačko od firmy italsofa. Musím pochválit personál, neboť paní v úseku sedaček nám řekla, že pokud na ni nespěcháme, je lepší počkat , jelikož mívají vícekrát do roka 20% slevy..navíc si vzala mé číslo a ve chvíli slev nám dala vědět (úspora téměř 6 tis..)krásné gesto.! Smlouva byla podepsána v prosinci a byly jsme předem upozorněni, že sedačka bude dodána až někdy v lednu. Po pročítání
  těchto odkazů jsem byl celkem zděšen co mě čeká. Naštěstí !!!
  koncem ledna volali že sedačka je k dispozici. (úff) Problém nastal ve chvíli doplatku zálohy, kde jsem si všiml(docela pozdě) že doplatek je nějak vysoký…v kupní smlouvě totiž sleva nebyla uvedena. Nicméně jsem byl klidný, jelikož tam bylo datum a bylo dohledatelné,kdy akci měli. Navíc nikdo neprotestoval a všichni se snažili to vyřešit. Po asi hodince
  (měli trochu problém dohledat objednávku,trochu asi bordel v papírech..)vše přepsali a bez problémů vyřídili. Sedačku jsem si nechal dovést i s výnosem do 4 patra,chlapi trochu remcali
  že to 4 patra nejsou (nepočítá se tady přízemí)ale nakonec je uznali a víc peněz nechtěli. sedačka za jejich asistence zkontrolována,bez problémů..jo v určitých záhybech jsem našel jako kapky oranžové barvy?? nevím co to je, ale je to v naprosto neviditelných místech, hluboko v záhybu, tam je mi to jedno.. Sedačka super, za cca 22 tis. skvělá!!!(u kon­kurence jsem viděl téměř shodnou za trojnásobek ceny!!!)Takže budu jeden z mála, ale až na menší nedorozumění se slevou vše ok a asko klidně znovu navštívím. jo, šlo o asko u Olympie v Brně. Paní z úseku ještě jednou díky ;-)

 110. Tomáš Lusk říká k ASKO nábytek:
  23. 2. 2010

  Dobrý den, zakoupil jsem v asku koženou sedačku značky italsofa. Musím pochválit personál, neboť paní v úseku sedaček nám řekla, že pokud na ni nespěcháme, je lepší počkat , Dobrý den,
  v prodejně asko jsem měl objednanou koženou sedačko od firmy jelikož mívají vícekrát do roka 20% slevy..navíc si vzala mé číslo a ve chvíli slev nám dala vědět (úspora téměř 6 tis..)krásné gesto.! Smlouva byla podepsána v prosinci a byly jsme předem upozorněni, že sedačka bude dodána až někdy v lednu. Po pročítání
  těchto odkazů jsem byl celkem zděšen co mě čeká. Naštěstí !!!
  koncem ledna volali že sedačka je k dispozici. (úff) Problém nastal ve chvíli doplatku zálohy, kde jsem si všiml(docela pozdě) že doplatek je nějak vysoký…v kupní smlouvě totiž sleva nebyla uvedena. Nicméně jsem byl klidný, jelikož tam bylo datum a bylo dohledatelné,kdy akci měli. Navíc nikdo neprotestoval a všichni se snažili to vyřešit. Po asi hodince
  (měli trochu problém dohledat objednávku,trochu asi bordel v papírech..)vše přepsali a bez problémů vyřídili. Sedačku jsem si nechal dovést i s výnosem do 4 patra,chlapi trochu remcali
  že to 4 patra nejsou (nepočítá se tady přízemí)ale nakonec je uznali a víc peněz nechtěli. sedačka za jejich asistence zkontrolována,bez problémů..jo v určitých záhybech jsem našel jako kapky oranžové barvy?? nevím co to je, ale je to v naprosto neviditelných místech, hluboko v záhybu, tam je mi to jedno.. Sedačka super, za cca 22 tis. skvělá!!!(u kon­kurence jsem viděl téměř shodnou za trojnásobek ceny!!!)Takže budu jeden z mála, ale až na menší nedorozumění se slevou vše ok a asko klidně znovu navštívím. jo, šlo o asko u Olympie v Brně. Paní z úseku ještě jednou díky ;-)

 111. Tomáš Lusk říká k ASKO nábytek:
  23. 2. 2010

  Omluva za odeslání 2 příspěvků…sekl se mi prohlížeč a myslel jsem že to neodešlo..;-))

 112. Ufer říká k ASKO nábytek:
  26. 2. 2010

  Máme velmi špatnou zkušenost s nákupem sedačky v Asku, momentálně zvažujeme soudní žalobu, protože reklamaci neuznali, i když je vada viditelná na první pohled – sedačka má nestejně vysoké díly o několik centimetrů.Podle Aska je to prý v toleranci.Tak uvidíme.

 113. Verča říká k ASKO nábytek:
  4. 3. 2010

  já mam taky velice špatnou zkušenost s asko nábytkem a jejich technikem.. reklamovala jsem sedací soupravu v hodnotě 25000 kč (pářou se švy, ohýbají se nožičky, když si sednete na střed gauče sedíte na prkně a když si sednete na kraj křesla převrátíte se) přijel technik zkontrolovat jestli je to poškozené běžným používáním, všechno bylo v pořádku sepsali jsme dokument řekl mi že on mi to opravit na místě nemůže, že musím čekat na vyjádření od prodejce a dodal že pokud půjde o opravu bude se muset sedačká odvést do aska.. s tím jsem souhlasila… přišlo mi vyjádření že reklamace byla zamítnuta z důvodu nesouhlasu opravy z mojí strany.. to je blbost! Navíc do reklamace uvedl znečištění potahové látky to jsem vůbec neudávala a o tom prkně ani slovo .. takže budu to řešít ještě dál

 114. tomas říká k ASKO nábytek:
  17. 3. 2010

  chtel bych si koupit loznici udajne je na skladu ale po precteni tu se bojim

 115. tomas říká k ASKO nábytek:
  18. 3. 2010

  takze jo nakonec jsme se pro loznici vydali na sklade opravdu byla po opravdu dukladne kontrole jsme si vsimli ze dvirka skrine jsou poskozena nic mene pani z reklamacniho nam rekla ze neuznava reklamaci protoze kdyz se dvirka zavrou poskozeni nejde videt a ze nam je nevymeni protoze ostatni ma pro zakazniky na nas dotaz kdo jsme v tom pripade mi nedokazala odpovedet myslim ze diky me vybusne povaze mam dvirka vymenena a loznici mam snad kompletni doma,tudis rada pro vas verte tomu co tu lidi pisou ja jsem tam byl po prve a na posled to vam garantuju byt to misto pani pan tak ma jisty pracovni uraz,s pozdra­vem tomek

 116. Adam říká k ASKO nábytek:
  5. 4. 2010

  OMG, dnes jsem zakoupil sedacku v ASKU Sterboholy a jak to tady ctu, tak me asi jeste cekaji perne chvilky .....

 117. Adam říká k ASKO nábytek:
  9. 4. 2010

  No netrvalo to dlouho. Uz volali, ze tu barevnou kombinaci, kterou jsem si objednal, nelze vyrobit. V nabidce byla. Je to bordel…

 118. Ivanka říká k ASKO nábytek:
  2. 6. 2010

  Zdravím z Aska mám objednanú sedačku z pravým rohom slibené dodání do3–4týdnech no dneska se už tahá páty týden a čo tu čítam mám z toho husí kůžu

 119. Marie říká k ASKO nábytek:
  5. 6. 2010

  Obývací stěna – čtvrt roku objednaná – snad není potřeba nic dodávat… Je to výsměch

 120. Slavík Dobroslav říká k ASKO nábytek:
  15. 6. 2010

  Pro Vás pro všechny, pozor na to co kupujete obzvláště v Asku..Objednali jsme si se ženou do kuchyně stůl a židle…čekali jsme 8.týdnů, pak jsme dostali výzvu na vyzvednutí zboží, dojeli jsme pro zakoupené zboží, již při vysladňování bylo vidět, že skladníci vůbec nevědí co do ke zboží patří ..vybavili nás a my zjistili, že bez sedáků, ještě, že jsme si toho všimli před odjezdem…doma při rozbalení jsme byli šokováni kvalitou výrobku, mě osobně to připadalo jako by to bylo někde ze šrotu, absolutně nekvalitní povrchová úprava, místy na nohách k židlím se objevoval rez, sváry no ani nelze mluvit, probroušené…když jsem volal do prodejny Březhrad u Hradce Králové a začal mluvit tak mě byl položen telefon, mluvil jsem s nějakým ved. Olahem, nebo Omamem…ale v každém případě člověkem, který v obchodní branži nemá co dělat, když nemá jednání, dnes tam pojedu zboží vrátit, kdo mi však zaplatí ty jízdy ?…když oni si vše ůčtují až do patra…dnes, když slyším ASKO…tak tedy pardon ale: chce se mi blit velebnosti…jsou to prý turci…tak ať jdou prodávat turecký med ......

 121. Marek Bříza říká k ASKO nábytek:
  2. 7. 2010

  Dobrý den,

  musíme se bohužel připojit do zástupu zklamaných zákazníků (respektive mí rodiče) společnosti ASKO. Mí rodiče si koupily koženou sedací soupravu v tzv.vysoké kvalitě od zaručeně evropského výrobce. Od března letošního roku řešily reklamaci kvality (č.reklamace 905403–500 sedačka měla vytahanou kůži jako 200 letá stařenka) která byla nakonec vyřešena až po stížnosti na postup pracovníků při vyřizování reklamace (on si totiž někdo myslel že vám do sedačky za 40 000 Kč může nacpat zespoda další molitanovou matraci a tím nachvilku natáhnout vytahanou kůži, akorát při tomto řwšwní zapoměl že už uživatel skoro nedosáhne ze sedáku nazem a opravář se bezapoměl zmínit že do roka a do dne to bude to samé a rád je uvítá ve své firmě na přečalounění no není to svělý plný servis). No každým pádem naši dostali geniální nápad a po kladném vyřízení reklamace si u téže společnosti objednali sedačku novou tentokrát ze slovenska (o tamté se totiž od zaměstnanců dověděli, že pochází z číny no jo no evropá hold nezná hranic). FINÁLE JE TADY – novou sedačku přivezli v jiné barvě, starou si odvezli a našim zůstal velkej prázdnej obyvák, no prostě sen každého zákazníka. Pokračování to nikdo neví, na telefon se jim nedovoláte protože ho nikdo nezvedne a když už náhodou jo ( v průměru jsme museli 12* volat než nám to jednou zvedli) tak vám řeknou ať vydržíte že se vám někdo a že Vás nepřepojí protože by mohli přijít o místo a že by vám dali telefon na odpovědného pracovníka tak jen při vyslovení této žádosti upadají do mdlob. Takže výsledek je že naši vesele randí na koberci a spoléhají na korektnost dodavatele ( to se asi načekají). Mám sestru v německu která když todle vidí tak jen konstatuje TO JE MOŽNÉ JENOM V ČECHÁCH protože u nás není pravidlo spokojený zákazník = prosperující firma, u nás platí pravidlo DEJ MU POŘÁDNĚ ZA UŠI.

 122. kata říká k ASKO nábytek:
  11. 7. 2010

  včera jsem si v asku vyhlédla pěknou sedačku a chtěla jsem si ji hned zakoupit – nebyla na skladě, pouze v M.B. Tak jsem se rozhodla, že do prodejny do HK dnes zajedu a zaplatím zálohu a sedačku s dodáním do 4 týdnů si objednám. No prostě naivka, když to tady tak pročítám ani mne „nehne“ abych si tam něco objednávala a dopředu platila. Tolik špatných recenzí jsem snad ještě pohromadě neviděla. díky za informace a ochranu nervů!

 123. Jana říká k ASKO nábytek:
  26. 8. 2010

  Moje zkusenost Askem (Brno) je obojaka. Objednali jsme si sedacku v polovine kvetna tohoto roku. Byla v akci, rohova i s kreslem, ale my chteli ten roh na opacnou stranu, nez byl standard, dodaci lhuta 6–8 tydnu.
  Presne po sesti tydnech nam prisel postou z Aska omluvny listecek, ze s dodavkou bude zpozdeni, ze se velice omlouvaji, ze musime nest tihu problemu jejich dodavatelu, blabla.. To nas mile prekvapilo. Ale pak dalsi mesic – ticho. Kdyz jsem volala na prodejnu, vubec se se mnou nebavili, prepli me na zakaznicky service, kde po jsem to 5 min. poslechu Scota Joplina vzdala. Pak jsem opakovane volala na tu linku 800400201, kde se mi pani pokazde omluvila a rikala, ze uz pristi tyden to ma dodavatel dodat.. Minuly tyden nam konecne zavolali, ze je to na sklade!!! Kdyz jsem se slusne zeptala, jak nam Asko vykompenzuje to zpodeni, pani mi sdelila, ze nam nalezi sleva 1% za kazdy zpozdeny tyden, v nasem pripade tedy 7% z celkove ceny. Takze: trochu nervy, ale nakonec jsem spokojena. A sedacka je NAAAAADHERNAAAAA!!! A za ty prachy, bychom lepsi a v takove kvalite nesehnali.

 124. na nervy říká k ASKO nábytek:
  12. 9. 2010

  Napište na ČOI…pofrčí to !

 125. Novotný říká k ASKO nábytek:
  14. 9. 2010

  Dříve, než jsem vkročil do prodejny Asko, měl jsem si pročíst na netu ta kvanta negativních recenzí na tohoto prodejce nábytku. Bohužel jsem to neudalal, zakoupil jsem nekvalitní zboží a svých práv při reklamaci jsem se nedovolal. Vše budu řešit přes ČOI a když to bude nutné, tak i u soudu. Zda zahraniční vlastníci Aska vědí, jak se tady jejich vedoucí prodejen chovají, to nevím. Jsem však přesvědčen, že to, co si k zákazníkům dovolí tady, by v Německu nemohli udělat ani ve snu.

 126. Dagmar říká k ASKO nábytek:
  22. 9. 2010

  Dobrý den, také máme s přítelem nepříjemnou zkušenost s touto firmou. Po prohlédnutí letáku ASKA jsme si jeli pro obývací stěnu do prodejny v Hradci Králové. Leták byl v platnosti asi dva dny a bylo nám oznámeno, že obyvací stěna není na skladě a že nám ji mohou objednat s termínem dodání 6–8 týdnu. Jelikož jsme postupně zařizovali nový obývák nějak jsme na to nespěchali. Zaplatili jsme zálohu a stále nic. Je to již 9 týdnu, po 8 týdnech přišel lísteček s omluvou, avšak byl poslán až po zavolání na zákaznický servis, kde jsme se také nic konkrétního nedozvěděli. Obývak již máme hotový jen stále chybí stěna. Z aska už nikdy nic!!! Po vašich zkušenostech se docela obávám jak to dopadne.

 127. Katka říká k ASKO nábytek:
  9. 10. 2010

  Asko je najlepsi a najlacnejsi predajca vobec, neviem co by ste chceli. Na zakaznicku linku sa vzdy dovolam aj ked niekedy to dlhsie trva, mame od nich vsetko, vsetko bez reklamacie a za polovicne ceny oproti konkurencii. Pocula som ze obcas byvaju meskania, mame nabytky odvsadial a meskania boli hlavne u inych predajcov a nedostali sme ziadnu zlavu, len ponuknute zrusenie objednavky. V Asku aspn vzdy zlavu dostanete, takze vobec nechapem tieto negativa…nikto pozitivum nenapise, ved povedzte kto kedy z Vas ked bol spokojny napisal pochvalu niekde na net? Nikto tak nemate co komentovat. Ked sa Vam nepaci, zruste objednavky a chodte inde.....

 128. na nervy říká k ASKO nábytek:
  10. 10. 2010

  Paní Katko, buď jste měla vyjímečně štěstí, nebo ste spááádla z oblakou…

 129. martin říká k ASKO nábytek:
  15. 10. 2010

  Neuvěřitelné. 6 týdnů po zapalacení pořád nemám postel. Už nikdy Asko už nikdy, jsem tak naštvanej, že mám chuť to řešit soudní cestou.......

 130. SOAN říká k ASKO nábytek:
  25. 10. 2010

  Vážení poškození spotřebitelé,

  chtěli bychom Vás informovat o nově vzniklých webových stránkách SVAZU ODPŮRCŮ ASKO NÁBYTEK, které najdete na adrese: anti-asko.8bit.cz . Svaz odpůrců ASKO nábytek (SOAN) je sdružení nespokojených zákazníků společnosti ASKO. Na stránkách jsou uveřejněny stížnosti, neprávem zamítnuté reklamace, názory a špatné zkušenosti zákazníků.

  Cílem spolku je upozornit veřejnost na poměry, které v této firmě panují a varovat další potenciální zákazníky před nákupem v tomto obchodě a s ním spojenými problémy. Je neuvěřitelné, kolik stížností už na ASKO padlo, nikdo s tím pořádně nic nedělá a firma nadále poškozuje své zákazníky. Naším hlavním cílem je co nejvíce rozšířit (bohužel) nepříznivá fakta o firmě ASKO nábytek a dostat je do médií (tisk, rozhlas, televize).

  Pokud chcete podpořit spolek odpůrců ASKO, navštivte naše stránky http://anti-asko.8bit.cz a dozvíte se více. Šiřte tuto zprávu a odkaz na webové stránky dál, aby se veřejnost dozvěděla o poměrech ve firmě ASKO.

  S pozdravem
  Svaz odpůrců ASKO nábytek

 131. Marie říká k ASKO nábytek:
  31. 10. 2010

  tak to vam povim já si koupila sedaci soupravu asko už bych tam nic nekoupila po všech špatných zkušennostech, sedaci souprava bilá kuže se měni na fialovou je v zaručni lhůtě,tam kde je vystuž je to fialove skvrny reklamce k ničemu technik uznal zavadu že nebyl použit žadný prostředek druhý technik uvadi vyměnit čalouněni dodnes nemám nic vyřešene bude končit zaruka
  reklamce k ničemu už jen soudni znalec + media jinak to už nevidim

 132. na nervy říká k ASKO nábytek:
  31. 10. 2010

  Paní Marie, vydržte,,,podobnou reklamaci jsem s nima řešila půl roku.Nezdržujte se s telefonování,psa­ním,kontaktová­ním reklamací, řadových pracovníků. Přejděte rovnou na řešení s vedoucíma obchodu…Večeřa,Zej­varová, nebo reklamační Hodanová. Všechno si nechávejte napsat,potvrdit­.I když něco slíbí,pak to popřou,nezavo­laj,nezjistí.­.nezájem!!! Hvězdou reklamace je vedoucí reklamačního,paní Hodanová,ta popřela i svojí rukou psaný zápis !!! Těch zbytečných doporučených dopisů,cest,ben­zinu,nervů…As­ko nikdy více !!Jsou opravdu jedničkou v cenách a službách, jak hlásají bilboardem na obchodě ve Štěrboholích. Opravdová 1* !!!

 133. jarda říká k ASKO nábytek:
  3. 11. 2010

  Dobrý den!Nic tam nekupovat -je to ubohost!22.8.jsem tam objednal konferenční stolek za pouhých 1500.-.Na skladě samozřejmě nebyl,tak jsem zaplatil zálohu – jen 1000 kč.Dodnes (3.11.)nemám nic,prý se to zdrželo u dodavatele!Tímto to je pro ně vyřešeno!Už nikdy více asko!

 134. Simona říká k ASKO nábytek:
  26. 11. 2010

  Dobrý den,tak to jen žasnu.....Já jsem si 12.9.2010 v Brněn­ském Asku objednala koženou sedačku od Italsofa,dle kupní smlouvy doba dodání 8–10.týdnů.Dnes je to 10.týden a nic se neděje :o((Dnes volám(než jsem se dovolala,tak mi to dalo skoro 30min,pevná linka nic)ale úspěch se dostavil,ale ne takový jaký jsem očekávala.Sedačka ještě na sklad nepřišla a teprve v pondělí bude Asko provádět urgenci.Tak doufám,že se do vánoc dočkám,ale i tak je to šílené.Kdybych to věděla.......
  Simona

 135. Zdena říká k ASKO nábytek:
  27. 12. 2010

  Dobrý den, bohužel patřím také k deprimovaným zákazníkům Aska. 1.10.2010 jsem naletěla na akci „20% sleva“ a zakoupila k vánocům vnukovi válendu, sobě ložnici, předsíňovou stěnu a stolek pod TV. Dodání mělo být do 4–6 týdne. Dodnes nic nemám, na zákaznické lince mi sdělují pokaždé něco jiného a různé informace jsou i elektronicky – např. odkládají dodávku o 14 dní. Slyšela jsem, že prodlení je způsobováno tím, že Asko naše peníze nepředává dodavatelům a ti samozřejmě nic nedodávají. Paní na infolince mi toto nepřímo potvrdila, doslova řekla „aj toto je možné“. A požádat o vrácení peněz je asi také běh na dlouhou trať. Možná by stálo zato nechat vše prověřit orgánům činným v trestním řízení. V každém případě doporučuji u Aska nenakupovat.

 136. na nervy říká k ASKO nábytek:
  18. 1. 2011

  …dnes jsem mluvila s info na ČOI a ta paní mi řekla, že když Asko nechce komunikovat, tak nemusí,natož pan ředitel,ten se ale neobtěžuje vůbec. ČOI má pravomoc pouuuze !!! překontrolovat, zda mají vyvěšen reklamační řád a jestli ve stanovené lhůtě reklamace řeší. Ale jak řeší atd…to je nezajímá a nepomůžou.Jinak Askem jsou zavalený. Kadopádně až dostanu,pokud dostanu písemnou odpověď…dám sem zprávu.

 137. Vaclav říká k ASKO nábytek:
  19. 1. 2011

  22.12. jsem si v plzeňském Asku koupil polohovací křeslo. Křeslo bylo v rozmontovaném stavu zabalené v krabici, ostatně jako většina zboží tohoto druhu. Doma jsem zjistil, že křeslo nelze vůbec smontovat, nic na sebe nepasovalo, chyběly šrouby a područky byly obě pravé. Výměnu za jiný kus jsem odmítl a požadoval jsem odstoupení od smlouvy a vrácení peněz. Zmetek jsem tedy vrátil do skladu a bylo mě oznámeno, že peníze mě již vrátit nemohou, pouze poslat na účet. Co jsem měl dělat, než s tím souhlasit, dostal jsem tedy potvrzení o vrácení zboží a smlouvu o vrácení pěněz na účet do 7 dnů. Dnes je 19. ledna a peníze nikde. Několikrát jsem se minulých 14 dnů snažil do prodejny dovolat, telefon nikdo nebere. Na zákaznické lince jsem se snažil špatně česky mluvící opewrátorce vysvětlit, o co mě jde, asi po čtvrt hodině mého vysvětlování zjistila, že převodní příkaz byl předán do účtárny a že to zaurguje. Bohužel nic. Když to tady čtu, tak už se nedivím, zřejmě na ně budu muset podat žalobu. A do Aska na nákup již nikdy více !!!

 138. euka říká k ASKO nábytek:
  31. 1. 2011

  Dobrý večer,také jsme si koupili sedací soupravu koženou/kožen­kovou.Ani ne po dvouch letech se začala sedací souprava loupat.Zkontak­tovali jsme se s prodejnou ASKO a začíná s nima problém.Reklamaci řeší přes @,nikdo se k nám nepřijel podívat pouze z fotografie usoudili že vada není opravitelná ať si přijedem vybrat jinou sed.soupravu a nebo že nám dají slevu.na to jsem jim nepřistoupila. Po spojení s ČOI mi řekli že jsou povinni nám vrátit peníze,když jsem tomu panáčkovi v rekl.místnosti řekla co po nich chci,tak se mi ten panáček vysmál,řekl že není kompetentní aby se nám vyjádřil co s naší reklamací.Že prý to musí odeslat na centrálu v Praze.Řekl nám,že je to náš problém že jezdíme do Hradce že se to dá řešit po @.Logické že měli jsme si přijet vybrat jiné zboží,vlastně jsme si ho měli asi vybrat z katalogu.Prý jsou jediná prodejna v HK s největším výběrem nábytku.Ha nenech se vysmát zmr..:D:D Do týdne nám slíbil že se nám ozvou jak se vyjádřili v Praze a nic,dnes mi odepsal tedy až když jsem se spojila s p.Burešem jinak by se neozvali že cituji :DOBRÝ DEN,KONZULTOVALI JSME VRÁCENÍ PENĚZ PŘES CENTRÁLU V PRAZE.BYLO SDĚLENO,ŽE VRÁCENÍ ZBOŽÍ JE MOŽNÉ,V PŘÍPADĚ,ŽE VÝROBEK NEBUDE NIKDE POŠKOZEN NEBO ZNEČIŠTĚN POUŽÍVÁNÍM.V PŘÍ­PADĚ JAKÉKOLIV ZNEČIŠTĚNÍ BY BYLO ZAPLACENA ZPĚT ČÁSTKA PONÍŽENÁ ZA ÚHRADU VYČIŠTĚNÍ VÝROBKU.VRÁCENÍ PENĚZ JE VŽDY PROVÁDĚNO PŘES BANKOVNÍ ÚČET PO VRÁCENÍ VÝROBKU NA SKLAD PRODEJNY ASKO.ha takže po přečtení posledního komentáře bude zle.Nezapomenou na mě,ten pán snědší pokožky co semnou řešil reklamaci bude na mě dlouho vzpomínat.V ASKU už nikdy nic kupovat nebudeme.

 139. Bezejmený Anonym říká k ASKO nábytek:
  8. 2. 2011

  Pro všechny nespokojené zákazníky ASKA.
  Dva dny jsem se pokoušel dovolat na tel. čísla 222810105, 222810106, 222810112, 222810113 a samozřejmě to nikdo nebral. Potom jsem zkusil recepci 222810209 a ejhle, hned jsem byl přepojen na p. Hodanovou z reklamačního oddělení a dalo se jednat. Mimochodem p. Hodanová má č. 222810105, ale volání na toto číslo bylo bezvýsledné. Proto všichni volejte na recepci 222810209 a nechte se spojit tam kam potřebujete. R.

 140. na nervy říká k ASKO nábytek:
  8. 2. 2011

  …moc nejásejte,p.Ho­danová sice slíbí,ale pak zapře vše, i to, co vlastní rukou napsala.Spojo­vatelka si to nejspíš pěkně odskáče…

 141. Jana N. říká k ASKO nábytek:
  5. 3. 2011

  Dobrý den, v pražském Asku jsme kupovali postel s poloh.roštem a matrací, skříň, stůl, knihovnu v jednom dekoru a vše nám bylo doručeno přesně v domluvený den. Pominu-li nepříjemné vystupování pracovníků, kteří nám nábytek doručili, tak celý nákup vč. dodání proběhl absolutně bez problémů.
  Vzhledem k ceně nemůžu čekat zázraky, ale s kvalitou provedení spokojení nejsme, skříň se vyklá, naštěstí ji máme v rohu, takže nemá kam spadnout, stůl jakbysmet. Ještěže postel s roštem a matrací jsou v pořádku a dobře slouží. Nicméně další nábytek jsme radši kupovali jinde.

 142. Bezejmený Anonym říká k ASKO nábytek:
  13. 3. 2011

  Tak tu mám alespoň jednu dobrou zprávu. Po dvou a půl měsíce mám reklamaci ke spokojenosti vyřízenou :-) Opravdu se nechte přepojit na pani Hodanovou přes recepci č. tel: 222810209 a pak je určitá šance.
  Přeju všem co nejméně nervování s Askem.
  R.

 143. fuck off asko říká k ASKO nábytek:
  17. 3. 2011

  tak uz asi odpojili i recepci .. ani tam to nikdo nebere..

 144. fuck off asko říká k ASKO nábytek:
  17. 3. 2011

  huste nastavil sem si automaticke vytaceni cisla 222 810 105 2­22 810 113 uz hodinu mi tu zvoni oba telefony a ani jedno cislo nebere.. to je uroven .. !!!

 145. fuck off asko říká k ASKO nábytek:
  17. 3. 2011

  novinka na recepci mi zvedla tel a hodanova ma koncovku 108 ale taky nebere..

 146. fuck off asko říká k ASKO nábytek:
  17. 3. 2011

  tak dalsi hodka v riti… a 108, 105, 113 to neberou dostalo me to tak moc ze jedu hned po praci do aska a jdu se zeptat k cemu maj tolil linek na hovno… Asko never more!!!

 147. fuck off asko říká k ASKO nábytek:
  17. 3. 2011

  no ty kraso nej cesta je se prepojit na uctarnu.. opravdu mi tam poradili .. dekuji uctarno ackoliv to nemate v komeptenci jsem rad ze sem se po 3 hodinach dovolal dnes jdu podat storno smlouvy..

 148. na nervy říká k ASKO nábytek:
  23. 3. 2011

  Tak jsem dostala z ČOI po 2,5 měsících odpověď, že Asko nepostupovalo správně, tak jsme zvědavá, co bude dál..?

 149. Renata říká k ASKO nábytek:
  25. 3. 2011

  Dobrý večer, také jsem si objednala 8.1.2011 v Asku sedací soupravu a křeslo. Za čtyři týdny jsme obdrželi omluvný dopis, že se zásilka opozdí. Do dnes nám nedokázali podat uspokojivou
  informaci, když už jsem se dovolala tak jenom paní na infolince
  slibovala a lhala. Došla mi trpějivost a odstoupila od smlouvy, problémy nebyly, ale jaké bylo překvapení p. vedoucího, když zjistil, že chci peníze keš. Peníze nemám, musím čekat 20 dní,nevěřím jim ani slovo, jsou to podvodníci. Všechny známé jsem už varovala. Napíši jestli pošlou peníze.

 150. Plhak Zdenek říká k ASKO nábytek:
  28. 3. 2011

  Asko, je firma ktera vyrabi nabytek ve velkem. Nabytek, ktery si objednate se nevyrabi ve vetsine pripad jen pro Vas, ale spolu s dalsi hromadou nabytku pro ostatni zakazniky. Proto kdyz jdete kupovat nabytek do aska, nebo do podobnych velkoobchodu musite brat v uvahu vetsinu z vyse uvedenych stiznosti. Proste to tak chodi. Proto vy kteri si stezujete, tak si nechte delat nabytek na miru, za ktery zaplatite sice o dost vice, ale je kvalitnejsi a rade problemum se vyhnete.

 151. Lukáš Holeček říká k ASKO nábytek:
  7. 4. 2011

  od 17.10. čekám na sedací soupravu, NEDOPORUČUJI

 152. Veronika ŠALŠOVÁ říká k ASKO nábytek:
  12. 4. 2011

  V Asku už si nic neobjednám!!!!!!!Kou­pila sem si přes internet konfenční stolek,když sem ho rozbalila vypydalo to bez problémů ale ejhle jen sem začala skládat tak nešla našroubovat jedna hožka pak druhá protože byly špatné závity a nakonec tam i něco chybělo.po poskládání sem zjistila že na horní desce stolku je vypouklina od našroubované nohy.Takže už si radši budu nakupovat v kamených obchodech(ne tipu Asko atd.),nebo na míru.

 153. kuzel říká k ASKO nábytek:
  13. 5. 2011

  2.2.2011jsem obj.kuch.linka v Asku Zlin.8.5.2011, po několika tel.dotazech na centrale,normalne se totiž nedovoláš,osobní návštěva tohoto podniku! Tam mi bylo zděleno že linka neni, ale že se podívají do počítače!! Zjistily že ji mají v Brně a že ji tedy převezou!linku dovezli 12.5.2011 bez nějaké omluvy nebo možné slevy.Jejich omluva je tak to zrušte!!Kdybych se osobně dost důrazným způsobem nedomáhal svého již zaplaceného zboží,asi bych se nedočkal!!Zboží dodali až po mém výstupu 2.měsíce po lhůtě dodání!!!Ptám se tedy–co je to za podnik který točí peníze zákakazníkú, a nikdo s nima neudělá pořádek?? Také jsem se nechal nachytat jejich nabídkou,a nepřečetl jsem si bohužel ty desítky negativních někdy i dost ostrých i-meilů na tento prapodivný podnik.Proto tedy-již nikdy ASKO!!!Každý by si měl dobře rozmyslet něco si obědnat v ASKU.Taky by se svého zboží nemusel dočkat vubec!!!!Odpoví mi někdo? Výmluvy typu bohužel tento dod.nás zklamal,je směšný protože nedodržování termínu dodání je u všech druhů nábytku stejný!!!

 154. Renata říká k ASKO nábytek:
  15. 5. 2011

  Dobrý večer, 25.3. 2011 jsem v Asku odstoupila od smlouvy, dvacet dní jsem čekala na vrácení zálohy, nedočkala, tak jsem začala každý den volat. Paní Hodonová mě spojina na reklamační a velice ochotná paní nám druhý den poslala na účet peníze, sama byla překvapená, že peníze ještě nemám. Do Aska už nikdy,
  všem nespokojením zákazníkům přeji pevné nervy.

 155. Jana říká k ASKO nábytek:
  23. 5. 2011

  Dobrý den,
  ráda bych přidala pozitivní zkušenost. Objednali jsme si v Praze v Asku gauč na zakázku (rozměry, látka). Gauč sice přišel o 14 dní později, ale je naprosto úžasný, kvalita perfektní.
  Musím pochválit i prodejce, který se nám trpělivě věnoval a to během několika návštěv. Nebyli jsme schopni rozhodnout se okamžitě :)
  S nákupem v Asku jsem velmi spokojena budu zde nakupovat i nadále.
  Jana

 156. Tomáš říká k ASKO nábytek:
  21. 6. 2011

  V asku olomouc jsme si v únoru objednali sedací soupravu, zaplatili zálohu a po šesti týdnech jsme se měli těšit nové sedačce. Bylo to, ale jinak. Pobočka v olomouci je v exekuci a její personál nás neustále chlácholil řečmi o tom, že je vše v pořádku a že vše bude dodáno podle podmínek s malým zpožděním. Dnes je 21.6.2011 a z aska zavolala paní, která nám oznámila, že sedačka nebude a ať si požádáme o vrácení zálohy. Na mou otázku kdy to bude jsem se dočkal odpovědi, že na to mají ze zákona 20dní.
  Tolik sprostých slov na tento spolek zmetků ani neznám a pokud to půjde, budu asku dělat negativní reklamu kudy budu chodit.

 157. Ivana Matějková říká k ASKO nábytek:
  23. 6. 2011

  Dobrý den všem a ruce pryč od této „skvělé“ firmy. Držím se zuby nechty, abych psala pouze slušná slova. 16. dubna 2011 jsem si u firmy ASKo, pobočka Plzeň objednala sedačku zn. OLIMP. Ani dnes po 10 týdnech marného čekání nemám sedačku doma. Nejdřív porušili termín dodání a kdybych se o to nezajímala, ani by nedali vědět. Po několik urgencích mi bylo řečeno, že dodavatel má stopstav a že nic neví. Po mnoha a mnoha dalších urgencích je stav stejný, obchodní oddělení nic neví a nic neřeší. Stejně tak celý tým u plzeňské pobočky. Pochybuji, že realita je opravdu taková. Přeci jako dodavatel nemohu mít stopstav tak dlouho, zruinovalo by mě to. Ledaže by firma ASKo neplatila a pod. a problémy byly z její strany. Navíc jsem zjistila, že daná sedačka je stále vystavena a nabízena k prodeji. Co si to vůbec ASKO dovoluje !!! Pochybuji, že jediné řešení obchod. oddělení je občas zavolat a čekat (pokud vůbec volají a neser… na to). Sehnat kontak na vyšší vedení firmy či dodavatele je nereálné, kdyby jste někdo něco takového měl, prosím napište ho sem, určitě se bude hodit více lidem. Navíc, kdo mi proplatí úroky ze záloghy, zbytečné cesty, provolané hodiny, atd atd. A souhlasím s předchozím názorem. negativní reklamu pro ASKO na každém kroku a všichni ostatní se mu vyhybejte zatraceně velkým obloukem. Číslo na ČOI mám a právě jdu volat …

 158. Jaroslava říká k ASKO nábytek:
  23. 6. 2011

  Zakoupila jsem v Asku v Teplicích konferenční stolek.Po měsíci se rozbil.Reklamace zamítnutá.Jednání jen přez email,telefony neberou.Nekvalitní zboží i jednání.V Asku už nic nekoupím a myslím,že nás bude víc.

 159. na nervy říká k ASKO nábytek:
  23. 6. 2011

  Stížnost na Asko řeším s ČOI od 12/2010, prý jsou Askem zavalený.Výsledek sem napíšu, pokud se nějakého dočkám ? Asku je to stejně u pr*, vždycky někoho napálí…bohužel !

 160. Ivana Matějková říká k ASKO nábytek:
  24. 6. 2011

  Pokud máte někdo výsledek od ČOI, prosím napište. Také jsem po zkušenostech s Askem zahájila jednání. Ohledně telofonů mají super výmluvu, prý na to nemají lidi. Ale když člověk přijde na jakoukoliv prodejnu, má problém odtrhnout někoho z prodavačů od kávy a pod.

 161. michaela sobotkova říká k ASKO nábytek:
  26. 6. 2011

  DObrý den, mám stejný problém asi jako většina lidí, co tady píšete.Od 5.3. mám objednanou sedačku.Stylem posouvání doby a vymlouování se na dodavatele čekám stále dál.Jednání firmy a chování naprosto ubohé, rozhodně vše doporučuji, at si tam nic nekupují. V kika jsem si objednala šatní stěnu a ta do data v pořádku došla, stejně tak měla i sedačka. Jsou to chudáci a nedivím se, že v Olomouci skončili!

 162. nico říká k ASKO nábytek:
  1. 7. 2011

  Tak to jsem šťastná, že jsem se doklikala až sem, chtěla jsem si zařídit téměř celý byt u Aska, no jak jsem tu namátkově četla, nekoupím si tam ani židly. Díky za otevření očí

 163. zdeněk říká k ASKO nábytek:
  2. 7. 2011

  Dobrý den, zkušenost s Askem následující – nedodržení termínu dodání, na info lince nedokáží odpovědět, při návštěvě prodejny neodpoví na jednoduchou otázku ,,jste schodpni dodat, termín´´..17.6. 2011 odstoupení od smlouvy do dnešního dne peníze nevrátili..Zbývá 5dní pak bude následovat výzva s mým termínem a jak tak čtu, tak to vypadá na žalobu na vydání a bezdůvodné obohacení, myslím, že to bude nejrychlejší a nejúčinější cesta. Na zadlužené spekulanty, kteří točí zálohy a vytloukají klín klínem tvrdá represe.

 164. vlastik říká k ASKO nábytek:
  16. 7. 2011

  S tím Askem by měl již někdo něco v této zemi udělat, to snad není možné co si dovolují, jak klamou zákazníky, jako např. já jsem dne 22.5.2011 složil celou čásku za objednaný nábytek, kdy dodací lhůta dle " ochotné prodavačky" byla 4–6 týdnů, uběhlo již 8 týdnů nic se neděje, telefony nezvedají atd. Toto se může stát jen v česku.

 165. Ilona říká k ASKO nábytek:
  21. 7. 2011

  Dobrý den, mohu jen dodat nejhorší společnost s kterou jsem se v mém životě setkala.Opravdu dělají ze zákazníků jen blbce.
  Doufám, že brzy tato společnost zkrachuje.Už nikdy více do Aska nepůjdu.

 166. Dana říká k ASKO nábytek:
  2. 8. 2011

  Dne 10.5. jsem si vybrala a zaplatila zálohu na koženou sedačku ! ˇudajně k dodání 28.týden … pak omluvný dopis a nabídnuta sleva 5% směšné ..nový termín 36týden. ale to je pouze informační zdělila prodavačka. Telefony neberou a mail co mají na dokladech neexistuje !!! zatím čeká 22 týdnů – nikoho to nezajíma. Na slevu 5% jsem nereflektovala a proto se se mnou již nikdo v servisním oddělení nebaví. Turci firmu prodali … tak se bojím , zda vůbec svoje zboží nebo peníze uvidím.

 167. Karol říká k ASKO nábytek:
  3. 8. 2011

  Dobry den,
  17.7.2011 jsem si v Asku zakoupil zahradni stolek a židle. Židle jsem na místě odebral a stůl měl dorazit do 10 dnů s tím že mi zaměstnanci zavolají až bude na skladě ve Štěrboholích. To se dosuď nestalo. Při pokusech o kontaktování přes telefonní linku musím konstatovat, že se na ní dovolá jenom člověk s pevnými nervami a plnou peněženkou – ani po hodině telefonování to nikdo nebral. Tímto se tedy chci poděkovat za ´perfektní´ služby a chci Vás ujistit že to bylo naposled co jsem Vaší prodejnu navštívil.

 168. Petr říká k ASKO nábytek:
  11. 8. 2011

  Postřehy z ASKO nábytek

  1. cena za nekvalitní polozboží je přemrštěná i ve slevě
  2. personál je (ne)ochotný nejspíše podle své výplaty
  3. body 1 a 2 jsou rok od roku horší a horší

  Rada na závěr: raději jděte jinam

 169. EXzamestnanec říká k ASKO nábytek:
  13. 8. 2011

  Kamarát pracoval v tejto firme, a úprimne – nekúpil by som tam ani rohožku. Väčšina tovaru z Číny,poprípade z Turecka. Kvalita zodpovedajúca krajinám pôvodu. Vnútorný systém funguje na princípe tureckého hospodárstva ( rozumej bordel a chaos).
  Personálu nie je čo závidieť, robia len to čo musia a verte že tomu nie su nadšený.
  Možno sa to po čase zlepší, pretože nastali personálne zmeny, hlavne u tých hore.

 170. Marcela říká k ASKO nábytek:
  16. 8. 2011

  Zakoupili jsme si na prodejně v Olomouci sedací soupravu. Sedací souprava nebyla dodána v provedení, které jsme objednali. Pracovnice na prodejně popírala svoji chybu, písemné odpovědi z centrály nám chodily zcestné, kopie dokladů, které nám zasílali, upravují dle své potřeby (zapoměli, že máme originály). Na sedací soupravě se postupně objevily závady, které nám byly třikrát opraveny. Písemně jsme tedy odstoupili od smlouvy, ale nikdo s námi nekomunikuje. Již vše řešíme na ČOI. Firma ASKO není solidní firma!

 171. na nervy říká k ASKO nábytek:
  22. 8. 2011

  Tak jsem po 8 měsících dostala zprávu z ČOI, že správní řízení s Askem, bylo ukončeno. Asko – Šterboholy mi dluží peníze, absolvovala jsem 17 osobních-reklamačních návštěv,lži,vým­luvy,šikana. A hádejte, jakou dostali pokutu???
  10.000,–Kč…hezké, že? Tak se pak nemůžeme divit,že obchodují tak, jak obchodují a zákazník je jim u pr*. Na dlužné, nevrácené peníze, s tím se mám obrátit na Občansko právní spor. Děkuji,nechci,už nemám sílu,i záležitost s ČOI nebyla jednoduchá:((,jsem ráda, že jsem dovyřídila toto…

 172. Miloš říká k ASKO nábytek:
  2. 9. 2011

  Chcete kuchyň od ASKA: hodně si to rozmyslete.
  Babička si objednala 25.6.2011 kuchyň, pracovník, který s námi dělal smlouvu byl velice ochotný, že zboží, které jsme objednali bude do 4 až 6 týdnu na skladě. Bohužel …
  Kuchyň přišla, ale pouze 3 skříňky…
  Prodávající nás stále tahá za noc, že zboží urguje výrobci na Slovensku, dnes je 2 září a stále kuchyň v nedohlednu.
  HLAVNĚ ŽE JI MAJÍ PÁNI Z ASKA ZAPLACENOU.
  Platit se musí dopředu než se dojde k výdeji zboží, kde pak zjistím, že mám 3 skřínky z celé kuchyně.
  ALE STÁLE MÁME ODPOVĚD ASKA: ZBOŽÍ U DODAVATELE STÁLE URGUJEME.
  Nerozumím tomu, že se stále urguje a nic se neděje.

 173. Spotrebitel říká k ASKO nábytek:
  24. 9. 2011

  1. Nenakupuji v Asku
  2. Pokud me nekdo klepne a po tomto uraze hlavy nakupuji (normalne to totiz ani nejde), trvam na tom, ze vse musi byti napsano na papire (typ, barva, doplnky, termin dodani, zpusob dodani…)
  3. Nez podepisu cokoli, v klidu si prectu obchodni podminky, ktere mi ma prodejce prilozit ke smlouve…
  4. Nespecham, ikdyz se bude prodejce stavet na hlavu a dalsich 20cet zakazniku mi bude klepat na celo…
  5. Neplatim nikdy celou castku dopredu!!! Slozim zalohu ve vysi max. 10% Ostatni doplatim pri prevzeti zbozi!!!
  6. Pri prevzeti zbozi nespecham – nepodepisuji nic, dokud nezkontroluji co se da zkontrolovat!!! Samosebou ze nebudu pri prevzeti zbozi montovat celou sestavu skrinek – na to pamatuje obchodni zakonnik…
  7. Veskerou komunikaci provadim vyhradne pisemnou formou. Klidne donesu na prodejnu, kde si necham potvrdit prevzeti zamestnancem prodejny + svedkem… pokud nebude chtit potvrdit podpisem, tak poprosim svedka a vezmu si na nej kontakt…
  8. Pokud neco z vyse uvedeneho nebude v Asku mozne, tak jdu o dum dal, protoze konkurence je velka. A jedna se prece jen o nase penize, ne? Nam take nikdo neda nic zadarmo.

  Pripadne se kouknete na SOS – Sdruzeni obrany spotrebitelu (http://www.spotrebitele.info/)

  PS: Nekdy dobre formulovany dopis + pridani par paragrafu a citaci zakona dokaze delat divy… ;-)

 174. petraqqq říká k ASKO nábytek:
  9. 10. 2011

  V ASKU nábytek v Hradci Králové jsme si zakoupili sedací soupravu s potahem z umělé kůže. Již těsně před koncem záruční doby potah mírně praskal, nepřikládali jsme tomu velkou pozornost, bylo to tak nepatrné, že nám to jevilo jako běžné opotřebení. Následně však se praskliny zvětšovaly, to už ale bylo po skončení zákonné záruční doby. Jelikož pořád šlo výrobek používat a bylo nám jasné, že nebude dovolání, neřešili jsme to. Nyní ale po cca roce a půl se z prasklinek odloupala horní vrstva koženky a sedací souprava je na vyhození. Tak již nemíníme mlčet a rozhodli jsme se touto cestou varovat případné další zájemce o sedací soupravy z umělé kůže od dodavatele ASKO, jakému riziku se vystavují. Je možné, že vámi zakoupená sedací souprava, ta naše stála 22 tis. Kč, nevydrží déle než tři roky ! V případě zájmu Vám zašlu fotografie jak sedací souprava po třech letech vypadá. Obrátili jsme se na reklamační oddělení ASKO Hradec Králové, odpověď jsme dostali dle očekávání. Je již po zákonné záruční lhůtě, tudíž máte smůlu.

 175. jan novak říká k ASKO nábytek:
  14. 10. 2011

  Již těsně před koncem záruční doby potah mírně praskal – yohle je problem doby > vsechno je spocitany tak aby vyrobek/jedno jaky / vydrzel presne tu zarucni dobu a pak se odporoucel, stim je potreba pocitat u levnych kseftu > bud si koupim 3× drazsi vyrobek ktery vydrzi 3× dele , nebo vemu to nejlevnejsi , ale budu to muset na stejnou dobu koupit 3×

 176. Karel říká k ASKO nábytek:
  14. 12. 2011

  Taktéž v Asku Hradec Králové jsem si chtěl zakoupit skříňku, ale omyl vše se tam objednává. Na dotaz prodavačky mi bylo sděleno, že dodací lhůta jsou 3 až 6 týdnů, dobře, zaplatil jsem a čekal.
  Po uplynutí 6 týdnu jsem zaplacenou skříňku začal shánět, ale další zklamání, kde jsem byl odkázán na smlouvu – fakturu, kde byl dodací lhůta uvedená v čísle týdne, což bylo od data objednání 7 týdnů a šikovně, přes datum dodání bylo razítko Aska. I po uplynutí 7 týdnů skříňka nebyla, přišel omluvný dopis , bla bla bla a že se ozvou. Po dalším týdnu skříňka byla na světě v ASKU HK . Fajn odvezl jsem jí a jaké bylo mé překvapení, když jsem ji rozbalil ? Rámy zásuvek – šuplat byly rozlámané !
  Proto ASKO UŽ NIKDY !!! Němci by je hnali !!!!

 177. jana říká k ASKO nábytek:
  7. 1. 2012

  Nakupujte přes E-shop v Asku. Já i kamarádi máme jen výborné zkušenosti. Rychlé dodání, jednoduché objednání, vše skladem, co je na webu.

 178. Michal Horák říká k ASKO nábytek:
  26. 1. 2012

  Ano, v Asku nikdy nic. Proto jsou v ČR, protože němci by je hnali. Arogantní, neschopní … škoda slov.

 179. Michal Horák říká k ASKO nábytek:
  26. 1. 2012

  Rozhodně si rozmyslete jakýkoli nákup v ASKU. Reklamace řeší zamítáním aniž by zboží viděli. Jsou arogantní a vzhledem k tomu, že mají finanční problémy, pravděpodobně se peněz nedočkáte ani po vyhrané právní při.

 180. Honza říká k ASKO nábytek:
  5. 3. 2012

  z Aska jsem objednával koženou sedací soupravu, doba dodání 9–11 týdnů. Kupodivu v neděli desátého týdne telefonát, že sedačka je na skladě, že si ji mám doplatit a objednat dopravu, měl jsem to odpoledne na Štěrboholy stejně cestu, tak jsem se otázal, zda lze vše domluvit už dnes, odpověď zněla, že samozřejmě. Na prodejně ten den doplaceno, ale ouha, objednávka dopravy premává jen ve všední dny, ale madam na pokladně si zapsal číslo zakázky, že se mi paní v deset hodin v pondělí ozve.
  V pondělí zhruba v patnáct hodin mi přetekly nervy, i volám na pražské číslo centrály, kde to samozřejmě nikdo nebral, automaticky přepojeno na jejich centrální servis – tam mi nějaká slovenka, která vypadala jak pod vlivem jistých látek, neb tuze pomalu chápala a pomalu a pečlivě artikulovala, sdělila mobilní číslo na madam, zajišťující dopravu.
  Na mobil napoprvé – nikdo nezvedl, na podruhé zvedla paní asi na dvacáté zazvonění – čas jediný termín čtvrtek „na dopoledne“ od 9 do 14 hodin, prý se ozvou hodinu předem smskou.
  Na dotaz, zda se bude muset sedačka skládat, prý že neví, že kdyby měla vědět informace o každé sedačce, co dováží, tak se zblázní. Takže mi nebyla schopna říct, zda bude nezbytná montáž – a na můj dotaz, zda je možné objednat to „pro jistotu“ a pak případně nevyužít / nezaplatit, tak odpověděla, že rozhodně ne. I ptal jsem se, a co pak dělat, když sedačka bude potřebovat smontovat (doma bude jen manželka). Na otázku, zda-li mi to udělají chlapi přípandě na místě za doplatek se nevím proč ošívala, nakonec z ní vypadlo, že „pokud toho nebudou mít hodně, tak asi jo – a za 300 Kč“. Ok, beru. Na dotaz, zda v případě, kdy chlapi čas na montáž mít nebudou a se sedačkou manželka nepohne, zda a za kolik je možno objednat tedy případnou montáž extra – tak dlouhé mlčení pak éééé, a slova "to bychom pak nějak vyřešili. Děkuji za zavolání, nashledanou, hezký den.“ a típnutí.
  Budu informovat o dalším vývoji :o)
  Jinak obecně platí, že telefonovat do ASKA je naprosto zbytečné, osobně jsem byl přítomen tomu, jak jiná madam pila kafíčko a povídala s jinou madam na soukromé téma, a vedle nich potichu zvonil telefon… marně, ani se neobtěžovaly na něj kouknout a vůbec jim nebylo blbé, že u toho jsem jako zákazník a vidím je… Co dodat?

 181. Mirek říká k ASKO nábytek:
  6. 3. 2012

  Do ASKA vážně nemá smysl volat. Jediné místo, kam se dovoláte, je jich centrální linka 800....., kde se nicméně zase nic nedozvíte (a operátorky jsou fakt jakési divné), na pobočky nevolat, vše mailem nebo jste-li z místa, tak osobně. Připravye se na arogantní jednání zejména na reklamacích…
  Ty se odmítají na základě fotografie. Pokud máte čas a chuť zvát návštěvy, prodlužte si to, fotky neposílejte, přijde k vám technik, zkonstatuje, že to závada je, a do 2 dnů vám ji reklamační odd pochopitelně zamítne…

 182. jirka říká k ASKO nábytek:
  8. 3. 2012

  ASKO Teplice

  První zkušenost je cca.11 let stará – objednal jsem obývací stěnu – ani týden po dodacím termínu (čekal jsem 8 týdnů) nedorazila. Objednávku jsem zrušil a nechal si vrátit peníze.

  Druhá zkušenost je čerstvá – 7.12.2011 jsem si objednal skříň. Prodejce byla evidentně nováček a řekl bych, že bez dostatečného zaškolení (byť značně sebevědomá) a tak jsem trnul, jestli mi skutečně dorazí zboží které jsem objednal. Pominu skutečnost, že skříň měla dle tvrzení prodejce dorazit po 8 – 10 týdnech a ve smlouvě jsem až doma objevil, že termín dodání je 9 kalendářní týden roku 2012 – což tedy rozhodně neodpovídá uvedené informaci.

  Skříň jsme nutně potřebovali a tak jsme napjatě čekali, kdy dorazí. Stále nic, nedalo nám to zkusili jsme infolinku – tam nám minulý týden řekli, že skříň už je na prodejně k vyzvednutí. Nikdo nezavolal – nu což.

  Po vyzvednutí a kompletaci skříně se potvrdilo mé špatné tušení a zjistili jsme, že nedostatečně proškolená prodejkyně objednalo do skříně nevhodné zásuvky – šíře sice odpovídala, ale jelikož se jednalo o 3 dveřovou skříň s posuvnými dveřmi, nebyly zásuvky vhodné do středové skříňky a jednotlivé zásuvky nešly otevřít – narážely na středové posuvné dveře, které byly moc široké.

  Nu což, problémy jsou od toho, aby se řešily. Zajel jsem tedy do Aska reklamaci vyřešit – paní byla příjemná, ochotná, domluvili jsme se na všem a dočkali se omluvy. Zjistilo se, že prodejkyně objednala nesprávný typ zásuvek a měla objednat jiný vhodný pro tento typ skříně. Byla mi nabídnuta správná alternativa s tím, že si na ní budu opět muset 8 týdnů počkat – to už jsem odmítl a nevyhovující zásuvky se rozhodl vrátit. Zajel jsem tedy domů. Skříň částečně rozebral a zase složil (nezbytnost pro demontáž vsazených zásuvek) a odvezl do Aska. Zde zásuvkový díl přijali a opět jsme šli na reklamační oddělení. Odtud jsme byli odvedeni k pokladně, kde nám ale nevrátili peníze. Dali nám podepsat jakousi dohodu o vrácení peněz s tím, že nám budou zaslány obvykle do 20 dnů !!! Uvedeného jsem si nevšiml a podepsal – za mnou fronta 8 lidí. Když jsem si toho později všiml, byl jsem dost silně rozzuřen (má chyba a poučení pro příště).

  Nyní již marně třetí týden čekám na vrácení peněz. I přes 3 urgence nic … I přes skutečnost, že jsem v sobotu osobně pobočku v Teplicích navštívil a hovoři s vedoucím provozovny, který mi slíbil, že celou záležitost prošetří a v pondělí se mi ozve.
  Neozval se nikdo a mě to krásně zapadá do sebe.

  Všechny chci varovat – jestli máte rádi problémy, tak ASKO vám je zaručeně dodá – u všeho ostatního si nejsem jist …

 183. Honza říká k ASKO nábytek:
  9. 3. 2012

  … pokračování story z 5.3.2012…

  No, tak ve čtvrtek dojeli. Příběh vím od manželky, protože jsem doma nebyl… Z jejich „hodinu předem Vám pošlou řidiči smsku“ bylo „za patnáct minut jsme u Vás“ (kdyby chtěla jít – jak původně plánovala – do práce, ze které to má domů 45 minut a jen si domů „odskočit“, to by mě zajímalo, jestli by pánové čekali).

  Na požadavek na rozbalení sice nahodili ksichty, jakože je děsně zdržuje a co vymýšlí, ale necekli půl slova. Jeden něco začal psát na papír… Po rozbalení – pravda, nezvedali prý sedačku z částí, na kterých byla položena – zřetelnou závadu neviděla, tak jim tu předávku podepsala … a všimla si, že tam měli napsáno „rozbaleno, vše OK“ už v době, kdy teprve začala rozbalovat (to bylo to, co tam psal na ten papír).

  Sedačka se zdá být OK, bez viditelných vad, tak uvidíme co provede dál…

 184. Michala říká k ASKO nábytek:
  14. 4. 2012

  Tak když se podívám na tyto stížnosti, divím se, že tam vůbec lidi chodí a že se můžou držet!!! Ale i moje švagrová si myslela, že oni mít takový problém mít nebudou…
  Objednali si sedačku, zaplatili zálohu 4800,– a vesele čekali 4 měsíce na dodání. V termínu, kdy Asko mělo dodat sedačku jim přišel termín dodání ještě o 4 týdny posunut!!!! To ale oni už čekat nemohli a tak požádali o storno. Prý na peníze nemají nárok a tak jim sebrali veškeré papíry a penízky si nechali!!!!! Normálně na lidi kašlou a dělají si, to co chtějí!!!! Jiný prodejce by si toto nedovolil a oni to koukám dělají dál… HNUS!!! Lidi vzpamatujte se a nenakupujte v ASKU!!!!

 185. Tyrael říká k ASKO nábytek:
  23. 4. 2012

  Před měsícem jsme si v Asku zakoupil sedačku. Ani ne po 3 týdnech se začaly v jedné části trhat švy, jelikož bylo na gauč použito málo látky a ta byla tak „napružená,“ že se začala trhat. Tento týden se chystám sedačku reklamovat. Jsem opravdu zvědav, co mě čeká…

 186. Pavel říká k ASKO nábytek:
  27. 6. 2012

  Koupil jsem si sedačku,byla na skladě a nechal si ji dovézt. Po skoro 14 dnech se nic neděje ani po urgencích na zákaznickou linku. Z celé firmy je to jediné kam se dovoláte. Za 2 dny asi 50 telefonátů a nikde to nikdo nezvedne. Na Emaily taky nereagují. Taková firma a jednání 0. Pozor na to že se nemáte kromě infolinky nikde šanci dovolat!!!Takže výsledek : Mají moje peníze, sedačka nikde a nikoho se nedovoláte. Zítra ohlašuji na ČOI, jedu na prodejnu a uvidíme. Kdybych nic už nenapsal mě za ně zavřou do kriminálu přestože tam patří oni!!!

 187. Jana říká k ASKO nábytek:
  12. 9. 2012

  Hrůza Asko nábytek Brno okrádá své zákazníky!!!!!!!! Zaměstnává na zákaznické lince arogamtní, ulhané lidi (zástupkyně vedoucí Brno Modřice). Vybrali od nás zálohu 6000,–. Zboží nemáme a zálohu nám nevrátí. Obrátíme se na ČOI a zveřejnění mediální formou.

 188. Věra Kašparová říká k ASKO nábytek:
  2. 2. 2013

  V Asku si můžete stěžovat jak se říká „na lampárně“. Není komu a je jim to úplně jedno. Buď koupíte a máte štěstí nebo objednáte a jste jak v loterii.
  Objednala jsem kuchyň 4.listopadu-dodání mezi vánočními svátky a teď je začátek února. 4× posunovaný termín dodání, vždy až po urgencích vyšlo najevo, že kuchyň není. Bohužel jsem celou kuchyň zaplatila předem už před měsícem.
  Jedná se o Asko Hradec Králové.
  Další termín dodání prý konec února. Možná…
  Pokud budete medializovat ráda se připojím.

 189. David říká k ASKO nábytek:
  8. 11. 2013

  V Asku pracuje banda tupých omezených drzých ulhanců, kterým je naprosto lhostejné, jestli je zákazník NEspokojený !

  Objednali jsme si skříň, která se skládala z 5-ti dílů.
  Při přebírání zboží 4 díly byly vpořádku, 5-tý byl poškozený.
  Odmítli jsme ho převzít, což byl velký problém, ale nakonec po sepsání reklamačního protokolu to šlo.
  Druhý den ráno jsme volali do Aska a ptali se, kdy nám přivezou 5-tý díl, abychom mohli skříň složit.

  Nějaká arogantní husička nám sdělila, že jsme provedli špatně reklamaci a proč jsme jim jako nezavolali ihned při zjištění závady?

  Vážení, nevím, jak Vy, ale my běžně v mobilu číslo na Asko-linku nemáme, protože jsme nepředpokládali, že ji kdy budeme potřebovat !!!

  Prý jsme měli převzít VŠE i s poškozeným dílem a oni by nám dovezli obratem CELOU novou zásilku.

  Jsem přesvědčen, že kdybychom si přebrali všech 5 dílů a pak jim volali, že ten jeden je poškozený, jistě by odvětili, že to je náš problém, že jsem si to udělali sami !!!

  Osobně si myslím, že by snad stačilo přivézt jeden díl, než celou sestavu- navíc bych se na to mohl zvysoka vysrat, abych přebral poškozené zboží, vytáhl ho bez výtahu do čtvrtého patra, pak ho zase stěhoval dolů a při dovozu další zásilky celou novou skřň nesl zase nahoru !!!!
  Chápete tu logiku ? Já ne !!!!!

  Bylo nám řečeno, že protože jsme to udělali ŠPATNĚ, musíme čekat 30 dní, než se poškozený díl vyreklamuje !

  Takže protože oni jsou neschopní, tak nás za to budou trestat ?
  Co je to za chování ?

  Když jim člověk volal a ptal se, kdy ten chybějící díl dovezou, tak podrážnědě odsekli: To zase voláte vy ? Vy jste nám už volal ! Ano volal, 4krát a stále se nic neděje !!!

  Žádná OMLUVA, náznak LÍTOSTI nad vzniklou situací- NIC !

  Ptal jsem se, kde je CHYBA a bylo mi řečeno, že se díl musí poslat do zahraničí na reklamaci- ok, tak jsem se ptal, proč mi nepošlou ten chybějící díl ze skladu od stejné skříně a na to mi bylo odpovězeno, že to NEJDE !

  Když jsem se ptal proč to nejde, zda na skladě ten díl nemají, tak řekli, že MAJÍ, ale poslat ho nemohou, že by jim tam pak chyběl !!!

  To zase nemusí zajímat mě ! Měli si to zařídit a klidně i reklamovat třeba v tramtárii, ale mě neblokovat a nešikanovat díky jejich neschopnosti doručit zboží v pořádku !

  Přátelé, u Aska už NIKDY NIC, je mnoho obchodů, kde se dá nakoupit kvalitně a spolehlivě, tady si Vás NIKDO vážit nebude, chybí jim úcta pokora a špetka slušného chování, je to společnost arogantních nepříjemných břídilů !

 190. Nespokojeny zakaznik říká k ASKO nábytek:
  2. 12. 2013

  OPET KLAMAVA REKLAMA!!! Vsude hlasili a psali 30% sleva na sedaci soupravy a kresla a ve finale prijdete na pobocku a na vetsinu zbozi by vam dali slevu od 15–20%. 30% slevu nedostanete!!!

 191. Petra Přibylová říká k ASKO nábytek:
  19. 12. 2013

  Dobrý den,
  také se s Vámi podělím o svou zkušenost s Askem. S manželem jsme si objednali skříň do ložnice za cenu 30 000,– Kč, kdy jsme zaplatili zálohu 15 000,– Kč.

  Jak se asi dá předpokládat, skříň v uvedené dodací lhůtě na prodejně neměli a na naše emaily nikdo nereagoval, ani se neobtěžovali nám zavolat a informovat nás, jak to se zbožím vypadá.Vypravili jsme se tedy do vzdáleného cca 40 km Aska Zlín, kde nám velmi arogantní vedoucí prodejny v podstatě nic neřekla, párkrát ťukla do klávesnice a začala nám hovořit něco o kuchyni, museli jsme ji tedy upozornit, že my jsme si žádnou kuchyň neobjednali, ale že se bavíme o šatní skříni, poté nás odkázala na druhou pracovnici. Podotýkám, že skříň měla již ŠESTÝ TÝDEN ZPOŽDĚNÍ s dodáním! Byla nám tedy nabídnuta kompenzace ceny 1 procento za každý zpožděný týden s tím, že skříň měla dorazit na konci ledna 2014. Po pár dnech prodavačka volala, že skříň bude asi 16.12.2013 na jejich skladě a bylo nám také řečeno, že kamion nedovezl prvně celou zakázku, ale několik balíků po cestě někde ztratil.

  Opět 16.12. žádný telefonát, co je se skříní, zda si pro ni můžeme, či nemůžeme přijet, opět mé emaily s žádnou odpovědí, čtyřikrát jsem do prodejny telefonovala na tři různá čísla, ani jednou to nikdo nezvedl. Zavolali až dnes, že je již skříň na skladě a že si můžeme přijet, ale takovým strohým a nepříjemným tónem, až sem měla chuť jim něco od plic říct. Jsem velmi zvědavá, zda se dočkáme nějaké omluvy ze strany prodejny Asko za šesti týdenní spoždění.

  Na konec musím říct že jednání zaměstnanců je naprosto neprofesionální a očividně jim na jejich zákaznících absolutně nezáleží, jsou neochotní a velmi arogantní. Pro skříň si jedeme zítra a doufám, že budou všechny díly v pořádku a nebudeme muset s Askem řešit žádné reklamace a podobně, nebo by mě už asi kleplo.
  POPRVÉ A NAPOSLEDY JSME SI Z PRODEJNY ASKO NĚCO OBJEDNALI.

 192. zdeno říká k ASKO nábytek:
  13. 6. 2014

  Vše co je v akčním letáku ve slevě-nevěřte tomu.Zhradní houpačky ve slevě nemají už tam jezdím druhý týden a stále nic nemluvím o aroganci prodavaček.z čeho jsou placený s prodeje a nemo se žvatlání u pokladny? tato firma si neuvědomuje že tu není sama na trhu.Jedná se o prodejnu Asko České Budějovice.Už nikdy více.Nedoporu­čuji!!!!!!!

 193. Tomáš říká k ASKO nábytek:
  3. 8. 2014

  Další špatné zkušenosti s prodejnou asko nábytek.
  Objednali jsme jídelní stůl Rondo přes internetový obchod. Stůl dorazil celkem rychle, ale při rozbalení nás čekalo nemilé překvapení. Jednotlivé díly byli poškrábané a papír na proložení byl zmačkán a hozen v rohu krabice. Vypsali jsme reklamační formulář a zaslali ho k vyřízení. Na vyřízení reklamace jsme čekali něco málo přes měsíc, a po obdržení náhradních dílů jsme byli opět překvapeni stylem zabalení jednotlivých částí.Jídelního stolu se už asi nedočkáme.
  Všem potencionálním zákazníkům radím nekupovat nic přes asko nábytek.
  Nejhorší obchod který jsem kdy viděl.

 194. Zdeněk říká k ASKO nábytek:
  9. 8. 2014

  Podvodné jednání obchodu ASKO.
  Koupili jsme si sedačku za cca 14 tis.Kč.Podle tvrzení prodavače i podle kupní smlouvy mělo jít o kombinaci pravé kůže s umělou.Sedáky a opěrky z kůže, boky z koženky. Za dva roky používání se na sedácích i opěrkách začala „pravá“ kůže trhat.Po naší reklamaci, že sedačka je jen z koženky, nám bylo sděleno, že naše reklamace je neoprávněná neboť byla překročena 24 měsíční lhůta.Fakt, že jsme se stali obětí zřejmého podvodu ze strany prodejce, nechal pracovníky firmy ASKO zcela chladnými.

 195. Eva Taflířová říká k ASKO nábytek:
  20. 8. 2014

  Asko je jedna velká katastrofa! 17.7. 2014 jsem si objednala nábytek do ložnice. Měl dojít za 14 dní a z prodejny ve Znojmě mi měli volat. 3 týdnu se nic nedělo, tak jsem volala já. Bylo mi řečeno, že mi ještě chybí jen kus nábytku. Jela jsem si alespoň pro část. Mezitím nábytek došel – poškozený. Ve skladu byli dotčení, že si odřený regál nevezmu. Hrozné jednání. Takže jsem si vzala část nábytku s tím, že regál bude za týden na skladě. Za týden tam nebyl. Žádná omluva nebo tak…po týdnu jsem volala znovu. Regál prý dovezou v úterý a ve středu bude na skladě. Ve středu jedu 20km pro regál a ejhle – regál není. Už jsem byla tak vytočená, že vedoucí pobočky si něco vyslechla. Její snaha řešit cokoliv byla nulová. Otřesný přístup. Teď čekám, že mi během dnešního dne zavolá, kdy regál bude – s konečnou platností. Kdybych ostatní nábytek neměla již doma, tak jim to tam všechno nechám. Už nikdy si tady nekoupím vůbec nic. Jednání je opravdu katastrofální!!!!!!!!!

 196. Čáslavka P. říká k ASKO nábytek:
  16. 2. 2015

  Asku se vyněte velkým obloukem. Koncem roku 2014 jsem bohužel zaplatil 25 tis.kč za manželskou postel v Asko nábytek v Brně s dodáním v 6. týdnu po zaplacení. po uplynutí lhůty jsem se dotazoval na dodání /když mne nikdo ani náhodou neinformoval o stavu dodávky/- jen mlhavý příslib, že možná nejdříve za dva týdny budou vědět více.Opravdu si zde váží zákazníků a vůbec je neotravují jakýmikoliv informacemi o stavu zakázky. Tak jsem odstoupil od kupní smlouvy a snad se dočkám vrácení peněz. Takto se půjčuje bez úroků na 3 až 4 měsíce. Jsem „hrdý sponzor Aska“
  S pozdravem Asko nikdy více to radši kulku do palice!!!!!!

 197. Libor říká k ASKO nábytek:
  22. 3. 2015

  Já jsem cca před rokem koupil sedací soupravu, do které při smontování bylo třeba vytvořit otvory na šrouby. V návodu to ale nepsali, návod byli jen čtyři obrázky, které ukazují že mám jen šrouby zasunout, ale o vytvoření děr ani zmínka. Na prodejně mi řekli jak zaměstnanci tak i pan vedoucí tak si je tam udělejte. Když jsem to chtěl písemně, tak mi řekl že to mi nikdo písemně nedá. V reklamačním řádu a obchodních podmínkách je, že nábytek nesmíte mechanicky poškodit, tudíž jsem chtěl od nich písemné vyjádření, kdyby se v budoucnu koženka začala trhat v místě kde bych dělal otvory na šrouby.
  pan vedoucí mi nakonec řekl, že každý inteligentní člověk to pochopí a vyhrožoval, že zavolá policii pokud neodejdu, na kterou jsem chtěl čekat, ale jeho chování bylo postupně až agresivní, takže úroveň horší než na vietnamské tržnici. ASKO nebrat.

 198. nespokojený zákazník říká k ASKO nábytek:
  7. 4. 2015

  Jak tady již bylo několikrát napsáno… pryč od obchodu ASKO. Odpověď na reklamaci je jak od dementní babičky, která se již pohybuje mimo realitu. Popraskaný potah (umělá kůže) je kvůli vašemu agresivnímu potu. Ale jen na jednom jediném místě – kdo by řekl, že zrovna tam se tak agresivně potíte… Nebo varianta další – je to od mechanického poškození – ale na daném místě, ani náznak odřeniny, nebo něčeho mechanicky podobného… a poslední hřebíček byl, že reklamace byla po roce a půl..... normální je reklamovat do 6 měsíců, kdy se závada musí projevit :-). jsou zralí na „černé ovce“ aby se jim ostatní potencionální zákazníci obloukem vyhnuli…

 199. Petr říká k ASKO nábytek:
  10. 4. 2015

  Dobrý den všem,po přečtení zhora uvedených článků mám husí kůži na celém těle.
  Mám totiž pocit,,že co se píše je vlastně můj příběh.
  Musím se trochu rozepsat,abych se možná po tak dlouhé době uklidnil.
  Tedy
  Někdy v měsíci únor 15 se má tchýně všimla reklamy na super ceny kuchyní ve slevách v případě internetového odběru.
  Já jako dobrý zeď jsem se všeho ujal a přes Asco internetový obchod jsem složil na jejich účet cca 30.000kč
  Tchýně se těšila na novou kuchňku snů.
  Po asi dvou týdnech byla /špeditérskou/ firmou kuchyně dovezena.Kuchyň jsem uložil do garáže.Před vlastní montáží kuchyně se musela ještě položit nová podlaha no a zde začal můj problém,který trvá dodnes.
  Asi po měsíci po dodání kuchyně,,kdy došlo k položení podlahy jsem osobně kuchyň sestavoval.Vzal jsem si na to týden řádné dovolené a tešil jsem se ,jak mě tchyně pochválí,,že má nejšikovnějšího zetě.Bohužel po postupném vybalování jednotlivých dílů jsem zjistil tři vady.chybělo madlo od jedné ze skříněk,byl poškozený přední roh prac desky a dále dodaná digestoř,která byla součástí vestavených spotřebičů měla vývod ze zhora místo potřebného vývodu ze zadní části.Samozřejmě Asco v rámci reklamované kuchyně neupozorňovalo,,ne­boť tam chyběl i základní popis výrobků.
  Na toto jsem asamozřejmě reagoval okamžitým telefonátem na reklamace do Prahy 10.Nejdříve si mě přehazovala nějaká slovenka jako horký brambor,ale největší peklo nastalo,když se mě podařilo spojit s tamní reklamantkou/ře­ditelkou vesmíru/.Ta mě hned vynadala,jak jsem si mohl dovolit toto reklamovat až více jak po měsíci dodání a ani můj argument,,že jsem měl linku pečlivě uschovanou v garáži z důvodu chystané pokládky podlahy nepomohl.Suše mě odvětila,,že musím vyplnit jakýsi jejich formulář uložený na jejich stránkách a zavěsila.Já jako blbec jsem tedy tento formulář vyplnil a zaslal a poté čekal co se bude dít.Když se nic nedělo,,napsal jsem e-mail na tamní paní ředitelku vesmíru/rekla­mantku/,která mě odepsala ,že chybějící madla mě pošlou a za poškozenou pracovní desku je mě ochotna vyplatit 200kč jako kompenzaci(:-
  Na toto jsem jí samozřejmě odepsal,,že 200kč je dosti směšná částka z ohledem na cenu pracovní desky a tedy jsem požadoval vrácení výrobků zpět a vrácení peněz.Bylo mě opět odpovězeno,,že mám vlastně smůlu a jediné co pro mě tedy ona udělá je to,že mě nechá poslat novou pracovní desku přímo od výrobce.S tímto jsem souhlasil,ale zároveň jsem jí požádal o výměnu digestoře,neboť dodaná digestoř má pro mě špatný vývod na vrchu místo vývodu na zadní straně.Na to mě paní odepsala,že žádná digestoř nemá otvor na zadní straně a co si to vlastně vymýšlím.Proto jsem nelenil a přímo ji zavolal.Z tele­fonického rozhovoru mě ona nepřímo řekla,,že jsem blb,který si neumí namontovat digestoř na dvě hmoždinky a že mě tedy pošle český návod montáže a následně mě předala dalšího ředitele vesmíru,který mě opakoval to samé jako jeho kolegyně,tedy,,že si musím dokoupit jakousi rouru,kterou si mám strčit do otvoru do zdi a bude(:-
  Bohužel nyní mám disgestoř,,kterou musím jako správný kutil poupravit k obrazu svému,,jsem ale přesvědčen,že pan Podlaha nebo v pořadu Rady ptáka Luskutáka pokud toto čtou mají ze mě radost jak jsem šikovný a kreativní.
  Dnes je to již 38 den od zadání požadavku na dodavatel v rámci nové pracovní desky kde se stále nic neděje.
  Já denně po příchodu ze zaměstnání potkávám tiše sedící thýni před holou zdí,která hledí na obnaženou stěnu bez kuchyňské linky a stále čeká,,že se stane zázrak.
  Pokud čtu veškeré tyto články,tak mě napadá pouze jedna varianta,která by asi nejspíše již pomohla zjednat nápravu místo vyhrožování médii nebo sdílení na sociálních sítí.
  Tedy nejlepším krokem bude asi to,,že vezmu milou poškozenou pracovní desku a dovezu jí do Prahy paní ředitelce vesmíru a desku jí omlátím o hlavu.Snad se jí konečně rozsvítí o čem obchod je
  děkuji za pozornost

 200. zákazník1 říká k ASKO nábytek:
  13. 5. 2015

  Objednali jsme si stěnu a zaplatili poplatek za přesný termín doručení – Kč 300,– přepravce dovezl nábytek o den dříve, když nikdo nebyl doma. Vznikly nám nemalé potíže. Požadovali jsme vrácení poplatku za termín doručení, protože ho obchod nedodržel. Odepsali, že oni vše splnili a my nemáme nárok dostat poplatek zpět, navíc nás obvinili, že jsme si sjednali s přepravcem jiný termín dodání. Přepravce o termínu nikdo neinformoval, volal, až byl kousek od nás, že nám veze zásilku. Pokud bychom ji nepřevzali, nejen, že by musel s nábytkem jezdit až do dalšího dne, navíc by bylo větší riziko poškození balíků. Alespoň ty balíky byly dobře zabalené (děkujeme výrobci) a v pořádku doručené (děkujeme přepravci). Arogance obchodu je nehorázná.

Zanechte svůj komentář