Katalog obchodů s nábytkem


ATS Holding

ATS Holding

Obchod nabízí moderní kancelářský nábytek vhodný do jakéhokoli prostředí. Kancelářský nábytek je nabízen ve více než 20ti řadách a v mnoha barevných provedeních.

www.atsholding.cz

ATS Holding prodává:

Kancelářský nábytek
Židle


Zboží:

Kancelářský nábytek – ATS holding Kancelářský nábytek

Moderní kancelářský nábytek vhodný do jakéhokoli prostředí. Kancelářský nábytek je nabízen ve více než 20ti řadách a v mnoha barevných provedeních. Na veškerý zakoupený kancelářský nábytek a kancelářské potřeby poskytujeme dopravu zdarma po celé ČR.

Kancelářský nábytek – ATS holding Lékařský nábytek

Lékařský nábytek určený k zařízení ordinací, nemocnic, laboratoří a jiných zdravotních zařízení. Tento lékařský nábytek včetně všech materiálů je zdravotně nezávadný a vyhovuje náročnému prostředí zdravotních zařízení. Doprava lékařského nábytku je rovněž zdarma.

Kancelářský nábytek – ATS holding Židle

Nabízené kancelářské židle poskytují pohodlné a bez stresové sezení po celý den. V nabídce jsou rovněž kancelářská křesla, která slouží pro pohodlné reprezentativní sezení. Nechybí ani konferenční židle určené do přednáškových sálů a zasedacích místností. Doprava zdarma.

Kancelářský nábytek – ATS holding Doplňkový sortiment

Doplňkový sortiment, v němž se nachází např. nábytek zasedacích místností, kovový nábytek, trezory a ohnivzdorné skříně, jídelní stoly a nábytek do škol. V nabídce jsou rovněž k dispozici průmyslové židle, barové židle, vybavení barů, sedací soupravy a křesla. Doprava zdarma.